Vzkaz v láhvi (2016)

"...jsem syn ďábla, .....jeden z jeho synů. Jsme jeho armáda! Věříš v boha Carle? Tak věříš? Dobře se dívej...proč něco neuděláš? Tak proč? ..." Jeden z mnoha velmi silných okamžiků filmu. Kostrbatost začátku(převzato) se záhy mění v nervy drásající jízdu noční můry nočních můr..nebo denní? A je úplně jedno, že jde o tématické klišé.. Budu špatně usínat. Evropský film. Severský evropský film! 80%

Americký sniper (2014)

Clint Eastwood filmy umí. Americký Sniper není vyjímkou, já osobně v něm příliš patriotismu ani patosu nevidím. Je pravdou, že postava Mustafy a vzájemný ,,souboj,, mohl být rozveden víc do hloubky, na druhou stranu ale Nepřítel před branami už tu byl. Solidně zvládnuté válečné drama s výborně postaveným koncem. Za mě 95%

Méďa (2012)

Co to tam je? To je hovno?...to je hovno???!!! ...No víš... Kurva to byla jízda!

Raubíř Ralf (2012)

Z tohohle animáku může být jednou kultovní záležitost, stejně jako z relikvií, které v něm najdete!

Něžné vlny (2013)

Za mně ne!..Jiří Vejdělek se u tohohle filmu nudil nebo (o to hůř pro diváka) se snažil nudu zabít natáčením. Neříkám, že film je špatný, to ne..Chybí mu ale charisma...Polovinu filmu skoro prospíte. Druhou probdíte očekáváním..Pár dobrých skečů a dvě slovenské zrzky zvedají hodnocení na tři hvězdy. Pro letní podvečer ideální.

Interstellar (2014)

Totální euforie. Ještě dlouho po opuštění kina jsem nebyl schopen souvislé věty. Prostě Nolan. I když za mě konec by mohl být v okamžiku ..ale ne, nechme spoilery spát..Film trpí podobným syndromem jako Spielbergův Minority Report..za mě 4,8