• Western

Tatarská poušť (1976)

Pre mňa zbytočne dlhý, nezáživný film, bez poriadnej akcie. Ani herci veľkých mien tu veľmi nezažiarili.

Kinta (2008) odpad!

Čínske bojové umenia nie sú práve môj obľúbený žáner, aj keď si občas pozriem na túto tému dobrý film, ale toto je proste výsmech všetkých bojových filmov. Absolútne úbohé triky. Režisér, scenárista, celá produkcia a všetci tzv. herci by mali zaliezť niekde do kanála a viacej odtiaľ nevyliezť - odpadový kanál plný hov..n je jediné miesto, kam svojou úrovňou patria.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Príliš rozťahané, rozvláčné a dlhé ako týždeň pred výplatou. Minimum akcie a priveľa kecov. Chcelo by to celé minimálne o pol hodiny skrátiť aby to dostalo švih.

Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)

Jedna z najhorších adaptácií Grófa Monte Christa a Depardieu ako absolútne najhorší predstaviteľ Edmunda Dantésa. Nie že by sa nesnažil a alebo že by hral zle, ale obsadiť tlstého Depardieua s raťafákom ako nosorožec do úlohy štíhleho, pekného, jemného a charizmatického grófa Monte Christa, ktorý svojou charizmou očaril všetkých, tak to bola totálna kravina, rovnaká, ako chcieť aby slon tancoval viedenský valčík ... A pri tom sladko ružovom závere, ktorý sa hodí maximálne tak do nejakej venezuelskej alebo argentínskej telenovely, kedy starý tlstý a škaredý Depardieu šantil vo vlnách so starou zvráskavenou Ornellou Muti ako nejaký blázniví teenageri, vtedy som myslel, že sa asi povraciam.

Ivan Groznyj III (1988)

Neviem, neviem, čo si o tomto myslieť. Nikolaj Čerkasov zomrel v 1966 roku a tak nemohol 22 rokov po svojej smrti točiť nejaký film a Ejzenštejn zomrel už v roku 1948, takže by toto musel režírovať zo záhrabia, 40 rokov po svojej smrti.

Let černého anděla (1991) (TV film)

Prachsprostá zlátanina. Pokiaľ sa skutočne môže hocijaký americký psychopat v uniforme dostať tak ľahko k jadrovým zdraniam, ako je to uvedené v tomto filme, tak skuočne najväčšou hrozbou pre celý svet sú Spojené štáty a je zázrak, že už dávno nedošlo k celosvetovej jadrovej katastrofe.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Dobrá zábava, štandardný sci-fi film, ničím mimoriadne neoslňujúci. Rutinná Hollywoodská práca, ale nijak výnimočne zaujímavá. Jediné, čo ma skutočne zaujalo, bola nádherná kanadská príroda.

Reigo - Monstrum z hlubin (2008) odpad!

VYSTRAHA: životu nebezpečné sledovať túto kravinu. 1,5 hodiny života, ktorú stratíte pri sledovaní tohto absolútne debilného škváru, vám už nikto v živote nevráti. Radšej ísť na pivo, alebo sa venovať manželke....

Jolly Roger: Masakr v zálivu (2005) odpad!

Niečo tak stupídne som už dávno nevidel, absolútne bez fantázie s debilným scenárom a ešte debilnejším režisérom.

Bílý tesák 2 (1994)

Suverénne úplne najhorší film na tému "Biely tesák".