Pohřbené lži (2001)

(oficiální text distributora) je lehce mimo ... Cait nešlo o majetek a už vůbec ne o ten Malbyových. Jinak díky TV JOJ za zajímavé drama z prostředí amerického venkova. Téměř všechna stará tajemství v hornicko-farmářském městečku se divákovi sice odhalí najednou a až na konci, ale ani tak mě ten film nijak nenudil. I když ve 3h „ráno“ nebývám moc náročný.

Merlin a kniha kouzel (2010) (TV film) odpad!

Odpad! jako milovník Fantasy nemohu jinak. Ano už jsem viděl i horší, ale tento paskvil mě dokonale otrávil. Režisér a scénarista jsou evidentní dementi, herci by si zasloužili postavit ke zdi a popravit, masky i efekty bych ohodnotil na 50 ran bičem. Celkově velmi stupidní příběh lze popsat snadno: směšný začátek ... nuda ... idiotské dialogy ... hrdinské kecy ... nuda ... trapný trik ... nuda ... zoufalá potvůrka v ubohé masce ... nuda ... trapné a hloupé kecy ... nuda ... moralizování a hrdinské kecy ... nuda ... nuda ... nuda - konečně konec. Uf - fuj - nikdy víc.

Šifra Karla Velikého (2008) (TV film)

Další německá „Indy-Jones“ vykradačka, ale rozhodně patří mezi jejich povedenější dílka. Jako obvykle nevalné herecké výkony - padouchové jsou opět za partu zoufalých nýmandů. I tak se na to dá koukat a pokud od toho nic moc nečekáte (kdo by byl tak naivní) na ukrácení nudy se film „přežít“ dá ... třeba se i pokocháte krajinou či objekty - ze všeho nejhezčí je jednoznačně Bettina.

Chupacabra Terror (2005)

Jelikož jsem před shlédnutím znal velmi nízké hodnocení filmu pojal jsem to jako komedii. A opravdu jsem se párkrát pěkně zasmál ... bohužel tam kde bych se asi měl bát. „Čupa“ byl fakt sekáč, krev cákala - akorát byl ke konci z mordování posádky, důchodkyně s jejím bobikou a jednotky po zuby ozbrojených mariňáků tak unaven, že prohrával s vycmrdlou blonckou ve férovce „na kopačky“. Dokonce i pár pěsťovek od ní schytal a to ho předtím nerozhodila ani dávka ze samopalu. Snad jsem nikoho nevzbudil když jsem u toho hýkal smíchy v 6h ráno při repríze na TV Markíza. Za tu „kickbox vložku“ dám jednu *.

Švihák ajťák (2009)

Nudný příživník na zatím (možná naštěstí) dost opomíjeném IT prostředí. Opravdu nechápu to dementní klišé, že snad každý „ajťák" je zobrazován jako chcípák, šmudla, sportovní antitalent a sexuálně frustrovaný zoufalec. Zřejmě je to pro „autory" jediný způsob jak téma pojmout tak aby bylo dle nich vtipné. Tady se až tak moc snaží, že vše působí přesně naopak a těch pár pár slušných hlášek to nevytrhne. Ztráta času ...

Hranice (2009)

Běčková ničím výjimečná záležitost která dík mnohokrát „omletému“ tématu rozhodně nemá čím překvapit. Z větší části nuda, ale dá se na to dívat bez nějaké „újmy“. Nedotažený scénář, herci také nic moc nepředvedli ... tedy snad až na Raye Liottu kterému role celkem sedla, štěk pro oteklého Andy Garciu byl téměř dehonestující, Valerie Cruz vypadá stále skvěle a D. Trejo je boreček.

Polární bouře (2009) (TV film)

Nesmylné, nelogické, nezábavné - od úplného odpadu to dělí jen celkem zajímavý námět. Ubohé triky, směšné „herecké“ výkony, stupidní scénář, idiotské chování postav a vše ve finále tradičně zakončeno vrcholem americké perverze.....

Až tak moc tě nežere (2009)

Další důkaz, že „hvězdné obsazení“ není vše. Jak neoriginální téma - tak neoriginální zpracování. Nic proti filmům „o vztazích“ ... už jsem viděl i krásné a dojemné, ale tohle bohužel nespadá ani do kategorie vtipné. Všechny ty ženské krom pipinky Gigi (Ginnifer Goodwin) byly buď otravné nebo nudné a fakt nechápu co kdo vidí na Scarlett Johansson a tom jejím ksichtu. Dokoukal jsem to jen silou vůle.

Svádění (2003) (seriál)

Poněkud laciná vykrádačka skvělého britského seriálu Párování která má snad jediné pozitivum ... hezčí (ne lepší) herečky a to je zatraceně málo. Oproti „originálu“ je vše nějak unylé, protože vyrovnat se britům v „konverzační komedii“ je prakticky nemožné. Kdyby to nedávala Markýza jako noční opakování určitě bych to nesledoval, ale takhle témeř nad ránem se těch pár dílů co natočili přežít dá.

Obří spár (1957)

Stará pecka která zaručeně pobaví a rozesměje. Možná, že bych se na to díval v roce 1957 jinak, ale teď to beru jako skvělou komedii, tehdejší „triky“ nelze přeci brát než s humorným nadhledem.