Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Recenze (94)

plakát

Duna: Část druhá (2024) 

Kdybych viděl shitRip v PC - dal bych možná za 4, ale IMAX ...

plakát

Agrometal (2023) (seriál) 

Kdyby tyhle osmihodinové Babovřesky někdo sestříhal na celovečerní Kameňák, bylo by to asi lepší.

plakát

Legionář (2021) odpad!

Levičácká erotika. Snad jen neomarxistická mládež a anarchisté, spolu se skvotery zaplesají. Jako krátká povídka do ultralevicového média zaručená pecka, pro normální lidi nezáživné a nudné. Navíc kdo má rád bolševickou verbež, která si drze nárokuje bydlení v domě, který má majitele a který je tam rozhodně nechce. Sorry jako, nějaké sociální cítění bych měl, ale to končí tam kde začíná nedotknutelnost soukromého majetku! No a k samotnému filmu ... nic co by stálo za zmínku režie, scénář, herecké výkony, děj, akce ... všechno děs a běs, nuda. Škoda času. Zatím jen pár odpadů a minimum hvězdiček, ovšem překvapivě také dvakrát plný kotel. Snad to zaskóruje alespoň u Mladého pirátstva apod..

plakát

Betlémské světlo (2022) 

Dvě nejvyžranější prasnice našeho filmového průmyslu Čvančarová a Polišenská v jednom filmu? No fuj - jsem zděšen! Tyto těžkotonážní, dnes už snad cca 150 KG cisterny, obě bez špetky talentu, jsou jasným varováním pro pozorného diváka. Kdekoli se ty zoufalky objeví, tam to zavání odpadem. Poměrně nudný manželský příběh, nezáživné (snad až na Kotek/Ramba) postavy z povídek, absenci humoru nahrazuje lítost a soucit. Nepobavilo, nezaujalo.

plakát

Ke štěstí (2022) (pořad) 

Zvláštní forma "lifestylu", možná i přínosné, s pořadem mám však zásadní problém. Paní Zusková je milá, sympatická a důvěryhodná, jenže ... jenže si vybrala za "kompars" dvojici neskutečně nesympatických zevlů. Ta vyžraná, potetovaná, nepříjemná kráva s vepřovým, oteklým ksichtem a ten její pablb jsou tak odpudiví, že je to pro mě nekoukatelné. Pokud by pořad měl pokračování v jiném formátu rád se podívám.

plakát

Mstitel (2021) 

Neskutečná úchylárna, leckdo to asi neskousne. Skvělé obsazení, perfektně vybraná muzika ladící se scénou a nakonec i ten děj je lepší než u většiny srágor z běžné produkce, kde jde většinou o to jak tam nafutrovat product placement. Já se bavil, nechechtal, ale většinu filmu se poťouchle usmíval a čekal co bude dál. Tempo se stupňovalo, spokojenost rostla ... jen to ozvučení je trochu na pěst. Zajímavý zážitek. :)

plakát

Poslední z vyvolených (2021) 

Kategorie C, trošku přitroublý scénář, hodně přitroublé dialogy. Krásné záběry přírody ve které bych rád trávil každý víkend (tzn. kameraman "dokumentarista" není takový nýmand jako zbytek štábu). Lesy, voda, chaloupka a pěkná ženská, osobně bych preferoval spíš fighterku M. Vall než modelínu Olgu, ale to už je věcí vkusu. Velké množství zabitých, dementně se chovajících žoldáčků možná někoho potěší, místy to má své tempo. Cca 2** hlavně za lokaci.

plakát

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda) odpad!

Stačil první díl a už vím, že pokračovat nebudu. Tlustá, nesympatická, rozeřvaná kráva Čvančarová hraje tlustou, nesympatickou a rozeřvanou krávu ... taková její klasika, ona nic jiného ani neumí. Už jen její osoba je téměř zárukou nekoukatelnosti. Ostatní "výkony" na úrovni ochotnického spolku, scénář a kamera čiré zoufalství. Tak hlavně, že má naše "kulturní fronta" z čeho platit složenky.

plakát

White Wall (2020) (seriál) 

Po posledním díle zvedám na 4*. Asi bych to nekomentoval, nebýt tu ty dva odpady s minimálním popisem ... Pro nás co máme rádi "severský matroš" rozhodně žádné zklamání. Obsahuje vše co se nám na "tom" líbí a někteří jiní nesnáší. Takže s chutí do toho, nebojte se ničeho. Víc netřeba dodat.

plakát

Paranormal (2020) (seriál) 

Nová cílovka pro Netflix, hodlá prý skórovat i u arabského publika. Pochopitelné, je tam možnost získat si velký počet zákazníků, fanoušků i solidní zisk. Když se vybere kvalitní předloha a přidají slušní herci, mělo by to fungovat. Ze zvědavosti jsem do toho šel a nemůžu napsat, že by mě to nějak zklamalo. Nic extra jsem od toho nečekal, i když o knižní předloze jsem slyšel chválu a dostal jsem něco lepšího, než to co se vyrábí u nás (čest pár výjimkám). ________ Retro vzhled - rozhodně super, žádná přeplácaná leštěnka plná product placementu. Hlavní hrdina - nevrlý samotářský smolař s velkým štěstím na krásné dámy a magnet na katastrofy. Herecké výkony - nic extra, ale solidní. Triky - tak to bych moc neřešil, tam se mi zdá drobet šetřili. Horor - vůbec ne, drama a fantasy to ano. ________ Zajímavá záležitost, ale nic by se nestalo kdybych to neviděl. Užil jsem si tu ušmudlanost i stará auta, příběh samotný bohužel moc nezaujal. Co mne opravdu potěšilo, že tam nikdo nijak neopruzoval s islámem. Pokud bude další řada asi ji sjedu, nevím co od toho dál čekat. Pravděpodobně dám ještě šanci i nějakému dalšímu pro-arabskému projektu.