Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

plakát

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda) odpad!

Stačil první díl a už vím, že pokračovat nebudu. Tlustá, nesympatická, rozeřvaná kráva Čvančarová hraje tlustou, nesympatickou a rozeřvanou krávu ... taková její klasika, ona nic jiného ani neumí. Už jen její osoba je téměř zárukou nekoukatelnosti. Ostatní "výkony" na úrovni ochotnického spolku, scénář a kamera čiré zoufalství. Tak hlavně, že má naše "kulturní fronta" z čeho platit složenky.

plakát

White Wall (2020) (TV seriál)

Po posledním díle zvedám na 4*. Asi bych to nekomentoval, nebýt tu ty dva odpady s minimálním popisem ... Pro nás co máme rádi "severský matroš" rozhodně žádné zklamání. Obsahuje vše co se nám na "tom" líbí a někteří jiní nesnáší. Takže s chutí do toho, nebojte se ničeho. Víc netřeba dodat.

plakát

Paranormal (2020) (TV seriál)

Nová cílovka pro Netflix, hodlá prý skórovat i u arabského publika. Pochopitelné, je tam možnost získat si velký počet zákazníků, fanoušků i solidní zisk. Když se vybere kvalitní předloha a přidají slušní herci, mělo by to fungovat. Ze zvědavosti jsem do toho šel a nemůžu napsat, že by mě to nějak zklamalo. Nic extra jsem od toho nečekal, i když o knižní předloze jsem slyšel chválu a dostal jsem něco lepšího, než to co se vyrábí u nás (čest pár výjimkám). ________ Retro vzhled - rozhodně super, žádná přeplácaná leštěnka plná product placementu. Hlavní hrdina - nevrlý samotářský smolař s velkým štěstím na krásné dámy a magnet na katastrofy. Herecké výkony - nic extra, ale solidní. Triky - tak to bych moc neřešil, tam se mi zdá drobet šetřili. Horor - vůbec ne, drama a fantasy to ano. ________ Zajímavá záležitost, ale nic by se nestalo kdybych to neviděl. Užil jsem si tu ušmudlanost i stará auta, příběh samotný bohužel moc nezaujal. Co mne opravdu potěšilo, že tam nikdo nijak neopruzoval s islámem. Pokud bude další řada asi ji sjedu, nevím co od toho dál čekat. Pravděpodobně dám ještě šanci i nějakému dalšímu pro-arabskému projektu.

plakát

The Dead Lands (2020) (TV seriál)

No, proč ne i takhle to jde. Krásná příroda, divoké kmeny a narozdíl od See (které mě, ale bavilo o něco víc) trocha magie. Dokonce jsou některé ty divoženky celkem k nakousnutí. Scénář nic moc, ale hlavu i patu to má. O herectví škoda mluvit, tu partu ochotníků strčí do kapsy i jejich vzdálený příbuzný Momoa. Přesto se těším na další sérii u obou seriálů.

Špindl 2 (2019) odpad!

Výrazně horší než jednička a to je co říct. Tohle už ani není film, ale sled scének, kde jedna je tupější než druhá. Nemá smysl cokoli a kohokoli rozebírat, nebo se snažit něco vyzdvihnout ... vůbec to nestojí za námahu. Zajímalo by mě jestli si to alespoň vydělalo na náklady, ta hrůza nepatří do kin, možná pozdě v noci na TV Barrandov.

plakát

Román pro pokročilé (2019)

Proboha, proč to ordinérní, tlusté prase Čvančarová dostává role "svůdných krasotinek"? Taková šeredná, laciná cuchta by měla hrát snad jen uklízečky ... Je sice fakt, že na horách se v alkoholovém opojení dějí neuvěřitelné věci, ale tohle je vážně trochu moc. Etzler s Vašutem v tradiční póze dacanů, si natáčení jistě užívali a nakonec jen kvůli nim se to dalo přežít. Koho všeho zas musely Decastelo a Myslivcová přeblafnout (nebo snad v tomto případě přelíznout)? Paní Marinovová parkuje někde mezi Troškou a Magnuskem, tzn. fujtajbl pro "vypínače mozků".

plakát

Experiment 21 (2020) (TV pořad) odpad!

Originální a unikátní, tak určitě. Bez věcí nad věcí (2018), jasná vykradačka, klasika v našich končinách. Dnes se na první díl podívám, ale očekávám spíš negativní ohlasy. Jako film to fungovalo, coby R-TV a dík obsazení ... věštim "velký špatný". edit: Pár dílů jsem ustál, přidávám další odpad. Hloupé, nudné a oproti onomu filmu i neskutečně stupidní.

plakát

Santa Clarita Diet (2017) (TV seriál)

Hodně znatelná „inspirace“ u iZombie , to mě bavilo mnohem víc. Obsazení se povedlo, scénář ujde ... jen místy zdá se mi poněkud „tlačí na pilu“ ve snaze být cool. Celkově to kupodivu docela fungovalo a bylo super dát si všech 10 dílů za sebou bez čekání. Předpokládám další řadu a určitě si ji nenechám ujít. 70%. Druhá řada 80%. Třetí řada 60%.