Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Pre mňa najslabší diel , až moc nič nerobenia ,sem - tam neaká tá akcia u ktorej nevieš komu máš vlastne veriť , a nakoniec to zabije Snape , ktorí zradí asi každého kto by to naňho ani nepovedal ... Diky ale Nechcem to už vidieť znova ..

Quantum of Solace (2008)

samozrejme že bond dokáže odstrániť každého kto mu stojí v ceste ,no ale ten vybuchujúci hotel na konci nemal chybu :D asi začal horieť len tak z ničoho nič

Velká ryba (2003)

nemám čo povedať ja som tento film videl asi pred 3rokmi a ešte teraz si spomínam že bol super ..

Tohle je Sparta! (2008)

kazda parodia sa musi brat s istou rezervou ze nie vsetko vychadza ..... v tomto filme nieco vyslo a nieco zas vobec ... preto tie 2 hviezdy ... pozrite ked sa budete velmi nudit

Stopař (2007)

mne sa tento film pacil po tych nudnych filmoch co som pozeral aspon bolo konecne na co .... porovnajte s awake alebo izba 1408 a potom tu davajte tie hviezdy prosim vas ..

Simpsonovi (1989) (seriál)

na com by sa dalo lepsie zasmiat ako na simsonovcoch . odjakziva to bolo super

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Veľmi dobrý film , pekný scenár , zaujímal ma hneďˇod začiatku ale myslím ,že zelená míľa je o niečo lepšia .

Forrest Gump (1994)

Najlepsi film co som kedy videl a videl som toho uz dost si myslim . proste uzasny scenar aj herci to robia tak ako maju . Super zatlieskal by som keby ste to poculi .