Epicentra New Yorku: 11/9 – 2021½ - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Zaujímavá mozaika príbehov, pestrej palety ľudí od lekárov po hercov, kde sa Spike Lee pokúša ukázať prežívanie pandemicko-protestujúceho roka 2020 v New Yorku.

Black Widow (2021)

Asi sa mi to páčilo viac ako som čakal alebo je to akútnym nedostatkom poriadnych blockbusterov tento rok. Celá Budapeštianska pasáž bola lahôdková..

Kancl (2005) (seriál)

Pam, pam, paaam.

Obvyklí podezřelí (1995)

Škoda, že som tento film videl v roku 2021, možno by sa mi to ešte viac páčilo, Keďže som už videl mnoho novších krimi thrillerov, ktoré sa zjavne týmto filmom inšpirovali, tak zápletka a vyvrcholenie už nepôsobilo tak objavne ako by malo. Samozrejme kombinácia obľúbeného režiséra, jedného z mojcich top 5 scenáristov a úžasného Kevina Spaceyho nemohlo dopadnúť horšie ako na 4*

The Rental (2020)

Nudné, neoriginálne. Celý čas som držal zaporakovi nech ich všetkých čo najskôr vyvraždí. Hviezdička za Alison Brie

Koruna (2016) (seriál)

Aj pre toho, koho absolútne nezaujíma kráľovská rodina. Špičková produkcia, na ktorej sa nešetrilo, dokonalo vybratý kasting, herecké výkony. Tento seríál nemá asi žiadne mínus.. možno málo častí.

Wonder Woman 1984 (2020)

WW84 trpí chorobou pokračovaní posledných rokov. Všetko sa snaží byť väčšie, osudovejšie, prekombinovanejšie. Bohužiaľ to nefunguje tak, ako si Patty asi predstavovala. Emócie (aspoň na mňa) vôbec nefungujú, je mi jedno, čo bude s postavami, globálna hrozba, nie je hrozbou, lebo vieme, že o 30 rokov si na to nikto ani nespomenie... a nebola to vec, čo by človeka nepoznačila. Samozrejme na konci tohto roka poriadny blockbuster dobre padne - Gal Gadot je stále očarujúca, akčné scény sú nadpriemerne priehľadne nasnímané, aj keď fyzika dostáva pekne po hube. Pedro "Mando" Pascal vyžmýkal zo svojej postavy maximum, aj keď sa môže niekomu zdať až príliš preafektovaná (nepoznám komixovú predlohu). Myslím, že Warneri urobili dobre, že Wonderku vypustili aj na HBO Max, ako film na oddych cez sviatky padne akurát. /16.12.2020 Cinemax 3D/

Tenkrát na Západě (1968)

Hudba - legendárna, herecké výkony - jedinečné, scenár - asi si nik v komentároch nevšimol, že odveci..

Uhorčík - Episode 1 (2020) (epizoda)

Nejaké nápady tam sú, dokonca aj vtipné hlášky no chýba tomu nejaká konzistencia