Skrytá identita (2006)

5* za ten sialeny koniec..to som necakal ani v tom najlepsom sne..absolutne zmazanie identit vsetkych hlavnych postav tym najlepsim sposobom-gulka do cela a uz nikdy nepovies nikomu nic:D

Oskar (1967)

Perfektny snimok pri ktorom som sa bavil od zaciatku az do konca..Perfektny Funes,skvely humor a vzdy pritomna zamena "KUFRICKU"

Voskové muzeum (1988)

v klidu filmicek...viacej minidejov a umierania..nadhera..Makize de Sade rulezzzz

Zelená míle (1999)

Perfektny snimok....Toma Hanksa mozem stale..film ma vsetko co od neho ocakavam

Eragon (2006)

Totalna nuda..trikrat som pri tom zaspal..co dodat?

Elita armády (2006)

Klasicka van dammovka....kedze som vyrastol na jeho filmoch musel som to vidiet...ale jean straca nejako formu a to aj filmovu

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Celkom solidne som sa bavil..Hasselhof vo mne stale vyvola usmev a ked este ktomu sa pridaju zaucha na jeho vyrehotany xsicht a ktomu naprdenie do xchichtu-skoro som umrel od smiechu

Sám v temnotě (2005)

Cakal som bohuzial viac...* za Nightwish pri zaverecnych titulkoch :)

Vekslák aneb Staré zlaté časy (1994)

Nuz kniha bola perfektna,cital som ju hadam 20x,ale film ma sklamal na plnej ciare..Takto okliestene a amaterske spracovanie kniznej predlohy som este nevidel,a stahoval som ho s velkymi nadejami.....zato asi tak velke sklamanie a take hodnotenie.Film totalne okliesteny,dialogy ako keby hovorili dementi.Jedine na com som sa bavil bol bol cigansky vykon Mariana Labudu::))