• Thriller

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

tu hvezdicku davam za to, ze je to prvni film, ve kterem neni zaber na zadek nebo koule JCVD v tesnejch leginach nebo strasne kratkejch trenkach :-)

Grindhouse: Thanksgiving (2007)

takt u tohohle se rezu pokazdy kdyz to vidim!!!! jako Michael Biehn jako serif me zabiji :-D son of a bitch!!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Doufam, ze Quentin a Robert natocej film THANKSGIVING :) nejlepsi je jak na konci Kurt breci!!! to sem se mu fak smal:)

Po přečtení spalte (2008)

tak tady pro me hraje prvni housle Frances McDormand a Brad Pitt a jeho secret of shits:-D Jak nasedne do auta k Malkovichovi a s primhourenejma ocima rika tichym hlasem :"Osbourne Cox?" tak sem fakt padal pod stul:-D

Panna a netvor (1978)

tohle je pro me normalni horor, u tohohle sem se dycky klepal strachy a jak nemam rad Harapese tak tady fakt vali:)

Skála (1996)

Tak tenhle akcnak patri spolu s Tvari v tvar k mym nejoblibenejsim. Skvela akce, vtipny hlasky, muj oblibenec Nicky Cage, skvelej David Morse, u kteryho nikdy nevim jestli je zapornak nebo nebo hodnak. Nemuzu jinak nez maximum, uz jenom za zluty ferrari a cernyho hummera:)

S čerty nejsou žerty (1984)

Moje nejoblíbenější pohádka, miluju tu hudbu. Nejlepší scéna zatýkání :-D

Bratři Solomonovi (2007) odpad!

ale kecal bych kdybych rekl, ze ve filmu (alespon v te casti, kterou sem videl) neni dobra scena, kdyz se jeden z brachu domluvi se zenskou, ze mu da dite a pak jdou k ni na tom pracovat a ji sejme nakladak tak sem se docela smal:)