Komisař Rex (1994) (seriál)

Hrozná blbost. Ale jako malé dítě jsem to měl moc rád :) a dnes se musím hodně divit, co všechno oko dítěte nevidí a vidí :)

Konec starých časů (1989)

"Tři čtyři lekce a měl bych z Vás strach." "Vidím, že se ten chlapík neožení. Vidím, že ztlouste a že bude pít pivovarskou břečku." "Ten učísnutý vlas, neřítomný duch. Budete zapleten do politiky." Netřeba dalšího komentáře!!

Kravaťáci (2011) (seriál)

Po dvou sériích a začátku třetí, musím konstatovat, že se jedná o stále se opakující mýdlovou operu. Nuda, nuda, nuda, pěkný oblek, nuda... S právem to nemá nic společného. Takový Dallas bez rodiny a v moderních kulisách.

Kupředu levá, kupředu pravá (2006)

Autorka byla příjemně neutrální. Mladý komunista by už potřeboval jen AK47 do ruky.. Toho bych se bál víc. Mladý konzervativec - dělám politiku, abych dělal politiku, je jedno, že mluvím o pojmech, kterým příliš nerozumím, ale ekonomický rezort bych zvládl - mám střední ekonomku.. tak si vyberte :) Souhlas s TOSIMEM

Láska a smrt (1975)

Dle hodnocení a komentářů jsem čekal abosluntí pecku. Místo toho pár nadrpůměrných vtipů a mnohem více těch podprůměrných...

Lekce neslušného chování (2008)

Tak nějak filmově na 70%, víc ne. Ale ten příběh, ten mě překvapil, hodně. Já si myslím, že určitou mírou nepochopení trpí každý z nás. Těšil jsem se na komedii u které vypnu, ale mám pocit, že mi tvůrci naservírovali mnohem víc, vůbec jsem to nečekal, o to víc mě to mile překvapilo.

Lovci hlav (2011)

Hodnotím v rámci žánru - velice silný nadprůměr, který si nehraje na něco, co není.

MacGyver (1985) (seriál)

Viděl jsem snad každý díl, hrálo to vždycky po škole :))) A nebyl snad jediný kluk, co by na tom byl jinak :))

Madisonské mosty (1995)

Viděno omylem v TV... Clint měl zůstat u westernu, protože tenhle styl, já mu to nějak nežeru... Clint romantik, Meryl Italka... haha :D

Méďa (2012)

Tak vysoké hodnocení (80% na 1398 hodnocení) jsem vůbec nepobral... za mě tak maximálně 60%