• Fantasy

Sex ve městě (1998) (seriál)

Nemuzu si pomoct, ale IMHO je to neuveritelne cynicka a povrchni silenost. Absolutne netusim, pro koho je tenhle serial urcenej. Obcas je to vtipny a sem tam maj pjekny obleceni, proto dve hvezdicky. Ale stejne sou to sileny pipiny!

Barry Lyndon (1975)

V první půlce filmu si člověk říká, jestli má cenu vydržet a dívat se dál, a tak si řekne, že když je to Kubrick, tak jo. A je to tak. Například scéna, kde proti sobě stojí ve stodole Barry Lyndon a jeho nevlastní syn, je naprosto dokonalá - světlo, poletující holubi, člověk si může ukousat prsty napětím. Kdyby tenhle film nebyl tak dlouhý, nebyl by tak dobrý a nevynikla by tolik ta doba, ve které se příběh odehrává.

Tanec v temnotách (2000)

Nemuzu jinak...tak silne na me zapusobil maloktery film a kdybych se ani tu kapicku nepremahala, tak bych se asi ubrecela

Extase (1932)

Nemuzu si pomoct, ale me ten film prisel tupy, pokud byly dialogy, tak taky naprosto tupy (napr. "a ty vis, kdo on byl?" "ne, nevim, kdo to byl..." "takze ty nevis, kdo to byl..." "nevim..." a scena s vcelickou naprosto silena. Polopaticteji uz by rozdil mezi sucharskym muzem a mladym jinochem znazornit nesel (ten prvni vcelicku zabije zidli, ten druhy ji posadi na kvetinku, z ktere ji pak hrdinka zfoukne). A vrchol vseho byla kulturne-socialni vlozka s kopaci za doprovodu laskaveho hlasu, ktery vesele vyrvava: "Hura prace! Prace hura!" Pro me velke zklamani a nakonec jsem se ani te skandalni sceny nedockala, pokud se tou nahotou nemysli bezici divka honici kone a nasledne schovana za kerickem...

Muž, který spadl na Zemi (1976)

Herecké výkony mě přinejmenším poměrně zaujaly, výtvarná stránka filmu přinejmenším taky, ale příběh už tolik ne. Snažím se pro tento film najít adekvátní charakteristiku, ale pořád mi na mysl přichází jen slovo magořina, nebo úchylárna. Možná mi vadila i docela dlouhá stopáž, a nakonec i ty závěrečný orgie už mě docela hrotily. Myslím, že ten závěr mohl být o něco lepší a smysluplnější.

Ti druzí (2001)

vůbec mě to neděsilo, vůbec mě to nebavilo. pointa byla tak nějak...jak to říct. heh, není to první, tak je to druhej, asi taková :) no, obrázky pěkný, ale příběh trošku pokulhával.

A.I. Umělá inteligence (2001)

chaos se skvelym Teddym :) nevim nevim, muzu hodnotit jen prvni hodinku, jeste kdyz jsem byla bdela, a ta nebyla nic moc. nedomysleny sceny, prvoplanova..nevim...jako neurazi to, je to pjekne natocenys, ale jinak nic moc.