Farma (2011) (pořad)

Kobra Kobra Kobra!!! Skoda ho! Inak samozrejme hovadina reality show, ale prekvapivo vhodne na odreagovanie! No pozor u niektorych jedincov to moze vyvolavat agresivitu pri pohlade na tu zberbu tam :)))

Senna (2010)

Pre milovnikov F1 absolutny "must see"!

Usagi Drop (2011) (seriál)

Fantasticke anime a jednoznacna No.1 letnej sezony a celeho roku vseobecne.

Majo Čiki! (2011) (seriál)

Animátorsky štandard a podpriemerné charaktery... Príbehovo zatial velmi strohé napchaté fanservisom až po okraj... Tsundere, school life, slice of life, ecchi, buttler atd... Po prvých dvoch epizódach to vyzerá zatial len na ďalšiu podriemernú " fist in face " tsundere/buttler ecchi ptákovinu.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Čakal som väčší masaker ku koncu ako to bolo v prípade knihy, ale to by prístupnoť mládeži znemožnilo. No ajtak som v kine videl sediet značný počet detí výrazne pod 10 rokov. Dôstojný koniec desaťročnej filmovej ságy.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tento seriál ma vcucol a stále ešte prežúva a aj to tak ostane! Fanstastický výber hercov, kulís a všetko je to neskutočne presvedčivé! Aj napriek tomu, že to je fantasy príbeh... Tak výborne stvárnenie stredoveku som nevidel od čias filmu Meno ruže! Každá jedna postava do detajlu prepracovaná a herecky stvárnená. Nikdy som nebol fanúšik seriálov a už vôbec nie seriálov ktoré majú potenciál na 5-6 sezón, ale Game of Thrones ma presvedčilo o opaku... Davam jednoznačný standing ovation! PS: oblúbená postava ARYA STARK! :))

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Zatial som sice len na desiatej casti a pocity mam zmiesane... Postavy niesu zrovna podla mojej chuti a absentuje kvalita akou disponovala SG-1 pokial islo o herecke obsadenie. Snaha aby si divak oblibil tie charaktery tam sice je, ale mna osobne to veru nepresvedcilo... Okrem toho ma vzdy facinovalo, ze ako je mozne mat zviezdnu branu cez ktoru nikdo nepresiel po tisice rokov nezaviatu na pustnej planete...

Zombie Apokalypsa (2009)

Pomerne jednoduchy zombie vyvrazdovaci snimok. Ani zdaleka nieje schopny konkurovat inym zombie filmom a skor by som ho umiestnil na koniec listiny zombie hororov. Nieze by som schvalne hladal nedostatky a nezhody s realitou, ale tento film to prehanal, ze az to bolo trapne... (30 ran z pistole na jeden zasobnik, 12 ran z brokovnice a zombie mrtvoly, ktore sa vyrarovali po zabiti...).

Žízeň (2009)

Spociatku to vzbudzovalo dojem skor kludnejsieho hororu, ale oznacenie 18+ tomu veru moc nenasvedcoval. Priznavam sa, ze tento snimok mi unikol (ajked nechapem ako sa to mohlo stat !!! ...). Start zadrhaval, ale stym originalne stvarnenym koncom ma pan Park dostal.