Resident Evil: Afterlife (2010)

Skutočne ma nenapadá žiaden dôvod prečo by som mal dať viac ako jeden bodík... Zase ešte viac stupidnejší koniec ako tie predtým a už vôbec nehovoriac o tej premrštenosti príbehu... No a že človek ktorý nieje dobre oboznámený s hernou predlohou nemá šancu stíhať sledovať kdo je kdo... Residentu by prospel konečne "dospelejší" scénar a nie len primitívne vyvražďovanie (ktoré podotýkam sa dá spraviť aj omnoho efektívnejšie ako napríklad v Dead Setu alebo Denník mŕtvych). Pozitívne hodnotím "iba" to 3D a možno pol bodíka pre Weskera... Ale ten jeho "odchod" ku koncu bol nedôstojný a hneď aj ten (mikro) bodík strhávam.

To byl zítra flám (2010)

Nemohol som prísť na chuť pri sledovaní filmu. Asi aj preto že pán Cusack je na mojej listine (NO GO) hercov ktorých veru nemusím. Zopár sympatických scénok a trochu nostalgických spomienok na osemdesiate roky no nič viac... Skôr mi to pripadalo ako každá nová scéna tam bola nasilu vopchatá a snaha o vtipnosť často zaostávala. Popcornový brainwash pri TV, ale dať šesť eur za toto v kine tak sa hanbím.

Machři (2010)

Komediálny super mix! Ako inak to nazvat ?! Ja osobne som sa náramne bavil... No ved ako inak pri tak nabitom "programe" aký nám Adam Sandler and company ponúkali. No a aj ten zbytok obsadenia zadieral jednu stupidnú hlášku za druhou. Super oddychovka nuž žial (alebo chvála bohu) nič viac než "Sandlerovská" uchechtávačka.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Keď som videl tie vysoké hodnotenia tak som len neveriacky krútil hlavou... No nakoniec po zhliadnutí na vlastné oči to môžem len potvrdiť! Samozrejme nedostatky sa našli a to v hojnom počte, ale očakávať od tých svalovcov oscarové vystúpenia by bolo moc :). Film je síce poriadny výplach mozgu, ale pokial ide o dinamiku deja resp. bojov (svalovec vs ešte svalovitejší svalovec) alebo o faktor zábavy tak len ťažko si bude hladať vážnejších konkurentov. Scott Adkins famózny a to nielen po bojovej stránke, ale aj tá herecká bola celkom akceptovatelná. Pri niektorých konverzáciach som sa teda poriadne nasmial ... :)))

Kore ga wataši no gošudžin-sama (2005) (seriál)

Skôr by som to zaradil medzi MOE... Takže dejovo je to 0 bodov, ale úžasne zábavné jednoduché anime na oddych a relax. Je to taktiež výborné pre milovníkov "pantsu" a "ecchi" žánru... :)

Bakemonogatari (2009) (seriál)

Určite skvost posledných rokov v sektore anime seriálov. Špičkové animované prostredie s vynikajúcou dynamikou scén a s náročnejším dejom ktoré oslovuje skôr tú staršiu anime generáciu.

Azumi (2003)

Koho tento film nechití hneď po tej prvej scéne na tom poli kde ich majster postavil proti sebe tak mu nieje pomoci!

Godzilla tai Mothra (1992)

Škoda tej nekvalitnej kópie aká sa mi podarila "zohnať" ( pri 10kbs seedoch )... Ďalší legendárny protivník Japnoského jaštera! Osobne mám rád všetky boje mecha vs real one.

Mothra tai Godzilla (1964)

Godzilla vs Mothra je asi najčastejšie sfilmované zápolenie medzi Godzillou vs iná haveď. Možno ma pamäť klame, ale nebola to práve Mothra ktorá ako jediná porazila Godzillu? :))