Rytíři spravedlnosti (2020)

Už dlouho se mi nestalo, abych byla tak silně vtažena do filmového příběhu. Těch 116 minut doporučuji opravdu každému. Film musíte vidět a udělat si názor vlastní. Můj vidíte 5 hvězdičkami " )

Princ Charles - doma v Cornwallu (2019) (TV film)

Chci věřit tomu, že s blížící se korunovací Charlese III - získá britské společenství vladaře tak starostlivého, jako doposud byl dobrým hospodářem na Vévodství Cornwall.

Pád letu A800 (2021)

Perfektní film, který od začátku až konce dokáže diváka držet v neustálém napětí.

Super-Blb (2022)

Skvělá francouzská oddechovka, parodující "filmové trháky"  : ))))))

Než jsem tě poznala (2016)

Film se mi líbil. Námět předkládá divákovi životní dilema a sílu k rozhodnutí  jeho řešení. Jednala bych naprosto stejně jako hrdina filmu. Moc se mi líbil herecký výkon Emilie Clarke. Děkuji za skvělý dabing filmu

Deux jours à tuer (2008)

Skvělý film, hudba a závěrečný šanson - Le temps qui reste Serge Reggiani - https://youtu.be/a2xA6_v8R-0

Mumie (2017) odpad!

Tak jsem si říkala, že jsem třeba dříve ublížila tomuto filmu, když jsem dala 1 hvězdičku.... ale s odstupem času, jsem se po včerejším asi 20 minutovém podívání rozhodla pro ODPAD : ((

Tajemství matky představené (2017) (TV film)

Podle hodnocení některých uživatelů má tento film asi smůlu v tom, že byl natočený v Kanadě  a ne v Hollywoodu. Rovněž ne s věhlasným režisérem + film star obsazením. !!!  ....... Sledovala jsem ho se zaujetím a s tajemnou zápletkou i napětím, by se dalo říci, že by předlohu mohla napsat novodobá "Agatha Christie". Ale úsudek si musí udělat každý sám - rozhodně film nepatří do odpadu !!!

Tolkien (2019)

Poutavým filmem vyprávěné reminiscence ze života J.R.R. Tolkiena, nám dovolil nahlédnout, co utvářelo v tomto spisovateli myšlenku sepsat boj mezi dobrem a zlem. A tak se mu podařilo zaujmout generace za generacemi svými příběhy, aby zapůsobil na nás všechny slovy - . Samvěda Křepelky:  . " V tomhle světě ještě je dobro, pane Frodo. Stojí za to o něj bojovat"