Superschopnosti moči (2013) (TV film)

Zajímavý dokument o urinoterapii + objevy čínských vědců !... Už se nedivím, že má Čína 1,379 miliardy obyvatel.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Dost nechápu, proč se vyrojilo tolik "rádoby odborných kritiků" na TV zábavu?? Ráda se podívám na talentované lidi, kteří nás umí pobavit tím co my sami neovládáme. Zvláště se obdivuji všem maskérům, kteří odvádějí doslova perfektní umělecká díla.

Depardieu - portrét v životní velikosti (2015)

Nechápala jsem jeho odchod do "podivného" azylu. Je to jeho rozhodnutí. Dokument - portrétu v životní velikosti, mi opět vrátil sympatie k tomuto herci kterého jsem ráda měla a zase mám.

Vlakem napříč Austrálií (2015) (seriál)

Zajímavý cestopisný dokument s možností vidět místa v Austrálii jinak méně nám známá. A dojata jsem byla přístupem personálu vlaku, který zde převyprávím! Tři dny a dvě noci z Adelaide do Darwinu v jednom z největších vlaků na světě: The Ghan - jela nevidomá paní se svým vodícím pejskem. A historický mega vlak pravidelně zastavoval, aby si ten přítel člověka nahrazující lidské oči - mohl udělat svou "potřebu". Mé díky, ti co pejsky mají pochopí.

Italský klíč (2011)

Za Piemont 1x hvězdička. 5 hvězdiček za výstižný komentář pro Formanku " ))))))

4 dny v máji (2011)

Příběh emotivní, kde ne vždy je bratr bratrem ... a vlk vlkem.! Okolnostmi se může stát, že i vlci se mohou stát navzájem bratry.

Mrtvý bod - Bílá místa (2015) (epizoda)

Pilot seriálu rozhodně zaujal. Doufám, že neskončíme jen u toho "pilotu" !!??