Smrt ve tmě (2016)

Nemohu se zbavit dojmu, že z tak dobrého námětu by šlo dostat víc. Slušná lekačka, ale místy dost nelogické chování mladých zločinců kazí dojem z filmu. Lepší 3*.

Smrt v horách (2008)

Na to, jak tento snímek začínal, kdy jsem si říkal, že je to natočeno jak nějaká telenovela (jen jsem čekal, až se do scény dostane nějaký ten doktor z hor nebo tak něco), a jestli se na to vůbec budu schopen dodívat, se to rozjelo velmi svižně. I hlavní představitel nebyl špatný, jak se zpočátku zdálo. Zkrátka počáteční dojem špatné telenoveli zmizel a užil jsem si tento snímek. Takže dávám slabší, ale stejně 4*.

Sněhová královna (2012)

Animák, který ničím extra nezaujal. Nevím, co do příběhu měla přinést zahrada; asi to bylo pouze k prodloužení filmu, jinačí smysl v tom nevidím. Jinak čistý průměr.

Sněhová královna 2 (2014)

Řekl bych, že hodně malá přítomnost Sněhové královny v Sněhové královně 2 byla tomuto filmu přínosem. Ačkoliv ani postava skřítka Ormy není také 2x sympatická, přinesla orientace na jeho osobu do snímku věc, která jedničce chyběla - a sice humor, vtip. Ten zde docela fungoval a příběh měl alespoň spád. Graficky to také vyloženě špatné nebylo, i když jak již jsem psal, Orma se mi ani tak moc nezamlouval. Ve výsledku lehce lepší 3*.

Sněhurka (2012)

Sledoval jsem to jen po očku, ale ani tak mi to moc za srdce nevzalo. Pěkně graficky zpracováno, s hodnocením si však počkám, až se na to budu dívat pozorněji.

Sněhurka a lovec (2012)

Na to, že je v amerických filmech mnoho zbytečných dialogů a efektů na úkor příběhu, jsem si už zvykl. Ale když ono tady už je toho až příliš mnoho ... dialogy jsou naprosto prázdné, hlavní představitelka snad ani nehraje - no bída a zklamání. Snad jen ta hudba a ty efekty občas zaujmou...rozhodně ne však příběh..

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

Tak tohle mě nějak nevzalo. A to mám přitom ty novodobé předělávky pohádek rád. Ale tahle se holt nepovedla. Sigourney nehraje špatně, ale stejně jako ostatní ničím nezaujala, ostatně jako celej film. Chybělo tomu holt něco zvláštního, nějaké odchylka od originálu - ne jen prosté předělání příběhu do hrané podoby. Tak nějak lepší 2*.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Ano, 1. díl byl lepší. ALE... tenhle film už neměl být žádná velká nicneřešící komedie, ale prostě snímek, který zachycuje osudy účastníků lyžařského zájezdu v dospělosti. Tak, jak by to klidně mohlo být.. Stylem hořké komedie, jako je hořký život samotný. I když nabídl i čistě humorný situace, které film vyvažovali. Je jasné, že každý jej bude srovnávat se svým předchůdcem a říkat, že předchůdce byl lepší, ale tento snímek asi neměl ani za cíl mu nějak konkurovat, protože by to nemělo smysl. V předchůdci se nic neřešilo a pouze si účastníci užívali svobody, kdežto v tomto snímku již představitelé svobodu mají a musí s ní nějak naložit.. Pokud jste neviděli 1. díl, je pro Vás pokračování v podstatě zbytečné. Já teda přiznám, že po prvním shlédnutí se mně film nelíbil a podruhé jsem se ani dívat nechtěl, ale musím říct, že sem nyní rád, že jsem se nakonec podíval, protože sem v něm našel zas něco jiného než v díle předešlém. A jeden z důvodů, proč se lidem možná nebude tento film moc líbit, je, že zachycuje dobu, jaká je a ne takovou, jakou by si představovali, aby byla. Zkrátka pokud si již najdou čas na podívání se na film, chcou sledovat něco jiného, než sami zažívají...

Snídaně v pánském pyžamu (1980) (TV film)

Slabší 3*. Ale co taky chcete v této době vymýšlet? Opravdu zajímavý zákon - jsem vůbec netušil, že něco takového vůbec mohlo být možné..

Snížek, bílý kožíšek (2011)

Takový klasický rodinný film na jedno podívání, který ničím extra nezaujme. Ale není to ani něco na co by se nedalo podívat do konce. Zkrátka čistý průměr.