Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

Nová úroveň parodie všeho. Ke konci se dočkáme i takovýho toho japonskýho porna dívky se slizkou bytostí s mnoha chapadly ve všech tělesných otvorech (trocha nadsázky musí bej, chápejte). To vše při fešném modrém osvětlení a jako finále hromady nejhorších scén všech žánrů dohromady (drama, akce, romantika). Je tu i několik tak moc WTF momentů, kdy jsem si říkal, že asi zrovna začíná nějaká reklama... Jak není prazákladní námět i postavení se k němu úplně zhovadělý (prvních cca 20min), tak zbytek už jo a v poslední třetině už to bere s sebou i ten zbytek naděje na cokoli nedebilního ... Mělo zůstat u prostého schovávání se a plkání. Veškerá akce v tomhle filmu byla totálně mimo, špatně... To se opravdu musí všude střílet? (A bojovat požární sekerou se stvořením z vesmíru, co má asi 4m a 16 chapadel .)) ID vorheese má jeden z nejlepších komentářů na celý čsfd, na který jsem narazil!! EDIT: červen 2011 - teprve to u nás míří do kin? Jakej distributor má tak sebedestruktivní sklony?

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Souhlasím dost se Shadwellem, a možná i to hodnocení po dni, dvou srazím. Bylo to totiž finálně dost prázdné... Slušně se rozjíždějící komedie sešlápne romantickou brzdu a ke konci se v tom už doslova topí! Slabé 3 hvězdy.

Láska nebeská (2003)

Když mě něco hodně moc baví ve 3 ráno ... Liam Neeson a ten kluk - nejlepší dvojka! A předpokládám, že asi (snad) nebudu jedinej, komu připadá Hugh Grant divně hnusnej?

Den poté (1983) (TV film)

Špatný. Jsou tu použity snad všechny záběry testů výbuchů jaderných bomb z nejrůznějších dokumentů, trapnej Steve Guttenberg a vlastně i všechno ostatní je takový dost nepřesvědčivý. Tím spíš, že do dopadu bomb to ještě jakž takž funguje.

Černá labuť (2010)

Od začátku do konce nuda, kdy člověk přemýšlí, jestli hlavní hrdince vylezou ze zad křídla, nebo tak něco... A ono je to jinak celý postavený na nějakejch baletních tanečcích, halucinacích a duševních poruchách - zřejmě. Asi jsem to tak nepochopil, za což jsem svýmu mozku jenom vděčný. Jinak by mě teda dost zajímalo, odkud a proč všichni tahaj ty "pětky"? Btw, Mila Kunis a její oči přes půl hlavy a půlmetrový obočí fakt nejsou něčím, z čeho by se mi dělala v kalhotách boule...

Prokletý ostrov (2010)

Záhadný až na půdu. Když ale u 20. minuty tušim, která bije, tak to naštve. K tomu mi navíc průběžně dost vadil obraz - když jde dějově o padesátá léta, neznamená to snad, že to chvílema musí tu dobu připomínat i trikově. Celková zamotávka tak nějak ok, když já ale tyhle rádoby "psycho" věci nijak moc nemusim. K tomu hudba, co mi fakt vadila a poslední dobou protěžovanej Leonardo, kterej mě taky nijak neoslnil. A k tomu je to vlastně celý hozený do nějaký divný halucinace, či co... Trochu zvláštní, ale pro mě dost nudný film.

Psí útulek (2010)

Jeden z filmů z prostředí nápravnejch zařízení pro mladý kretény. Nikterak vyčnívající, nijak moc vypovídající. Kdo viděl Klass nebo Ondskan, tak tohle je oproti zmíněným tak nějak horší, prázdnější. Nemá to vlastně žádný pořádný "finále" a v průběhu hodiny a půl se tu představuje pár klasickejch nešvarů těchhle míst - drogy, šikana, vyřizování osobních sporů (jak jinak, než ručně), znásilňování ... a nezřídka všechno končí hůř, než by asi všichni chtěli. Pro mě i tenhle film. Žádnej šok. 50-60% Nejlepší z filmu tak byl vyprávěnej/hranej příběh o sexy mamině.

Slepota (2008)

Film je i přes to, že je nepříliš dobrej, pořád asi i lepší než knížka, která sama nestojí už vůbec za moc. Saramago mi prostě nesedl. Kdyby tak měl dostat tu Nobelovku za literaturu především za Slepotu, dal bych ji radši Ondřeji Neffovi za Tmu 2.0. Ostatně - tu tak zfilmovat, velkolepě, se vším všudy, to by bylo žrádlo!! Téma dle Saramaga totiž není o "přežívání", jak ho chceme číst a případně pak na plátně vidět, jde tu víc o hledání nitra člověka a blablabla...

Lovec krokodýlů (1996) (seriál)

Rest In Peace, CrocoFucker!! (- Jde mi o vtip ze SouthParku, kde měl Irving poněkud drsnější přístup ke zvířátkům. Chytil krokodýla. Nacpal mu palec do prdele, a to milýho krokodýla pěkně nasralo!) Pořad, ve kterém dvojnásob platí: tohle doma nezkoušejte. Beztak mi ten člověk nikdy nepřišel normální. Mávat děckem před krokodýlem, to je prostě demence, i když "to máte pod kontrolou". Neměl jsem ho rád.

Jak dobýt Ameriku (2010) (seriál)

Absolutní pohoda bez nějakejch větších zádrhelů. Sympatičtí herci, sympatický postavy, no a taky ten energy drink RastaMonta .) Luis Guzmán je borec!!