Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (934)

plakát

Stranger Things - Season 4 (2022) (série) 

Ve čtvrté řadě jsem se poprvé chvílema fakt nudil. Třeba, když se zapalovala louče - asi půl hodiny. Nejlepší ze serie byl hned první díl. Nějaký postavy (Nancy) a dějový linky (celý rusko) mi začínají lézt trochu na nervy, nějaký filmařský postupy ještě víc (půlhodinové zapalování louče, obecně protahování scén, rádoby napínavé scény). Ale mám to rád.

plakát

Tátova volha (2018) 

Potěšil mě tu pohled postavy Elišky Balzerové na hřbitovy a celou tu šaškárnu po smrti blízkého člověka. Přesný - hrob - do prdele, co bych tam chodil? Místo na vzpomínání? Ale no tak, vzpomínat můžu kdekoli, kde jsme s tím člověkem byli, něco zažili... Ale kus žulový desky ve "městečku" dalších žulovejch desek? Proč?

plakát

Životní trefa (2022) 

Sandler na vážno - to je předpoklad fajn bijáku. A tenhle biják je skvělej. Ve filmu je tak nějak minimum "konfliktů", skoro vše jde tak, jak má a já z toho měl strašně skvělej pocit! Já jsem popravdě velmi unaven a tak nějak znuděn současným filmovým světem, kdy v každém filmu musí být nutně alespoň 3 zásadní zvraty, překombinovaná dějová "překvapení" a jasní záporáci. Tady nic takovýho není. Jasný, na nějaký citečky se zahraje, ale žádná přeháňka a spousta klasickejch klišé scén je tu jednoduše ( a za mě skoro geniálně) přeskočená. Veškerá zachycená hra je tu podávaná naprosto úchvatně! S Adamovou postavou ( a celkem jistě je to i jeho osobní postoj) souzním v pohledu na náš evropský fotbal. Je to nudná, hnusná a špatná hra. Elegance pohybu a celé hry je u basketu úplně jinde.

plakát

Like House 3 (2022) (pořad) 

Nepřekapivě vyhrála nejodpornější osoba ze všech 3 dosud vysílaných řad. To je bombex... Ty vole. Čau u další řady.

plakát

Lásky mezi kapkami deště (1979) 

Vadí mi ta linka, kdy to Vaculda vzdá a de fakto "předá" svou dívku bráchovi. Jakože cože? No fuj. Jan Hrušínský ml. jako záporák, to se moc nevidí. A Tereza Pokorná byla fakt čičina!

plakát

Svět podle Daliborka (2017) 

On sám sebe šukat může, k orgasmu si dopomůže. Herma, herma, hermafrodit, může plodit, může rodit. Svázanej, zbičovanej hermafrodit, obojpohlavní mrdavec. Kde tu drzost vůbec vzal, že sám sebe ošukal. Kde tu drzost vůbec vzal, že sám sebe ošukal.  Kde tu drzost vůbec vzal, že sám sebe ošukal.  (C) Daliborek

Ovládací panel
28 bodů

Reklama

Reklama