Hostitel (2013)

Je mi líto, ale ani skvělá herečka jako je Saoirse takovouhle splácaninu sama neutáhne. 50%

Tísňová linka (2013)

Ač se ve filmu najde několik absurdních situací, při kterých si říkáte "ježiš ta ženská je fakt blbá" nebo "zavolej poldy a pak jdi do tý podzemní kobky", tak musím přiznat, že jsem se celkem bála a jen mi to potvrdilo, že prostě nejsem hororový a už vůbec ne "lekací" typ. 75%

Velký Gatsby (2013)

Dokonalá filmová podívaná dotažená do každého detailu. Chci to vidět znovu!! 100%

Ve stínu (2012)

Po těch ódách, co jsem na tenhle film slyšela jsem prostě čekala víc. 68%

Znásilnění (1988)

Skvělé drama a zasloužený Oscar pro Jodie Foster. 82%

Oddělen (2011)

There should be a prerequisite, a curriculum, for being a parent before people...attempt! !Film, který musíte vidět než umřete! 89%

Velká svatba (2013)

Ti, co tomuhle filmu dávají čtyři hvězdičky museli asi vidět jiný film než já. Já totiž viděla komedii toho nejnižšího a nejtrapnějšího kalibru ve stylu českého Kameňáku. Druhou půlku filmu už jsem se jen chytala za hlavu a nevěřila vlastním očím. Jednu hvězdičku dávám snad jen ze soucitu k velkým hereckým jménům, (asi nečetli scénář než své role vzali) protože tenhle film je pro mě na hranici odpadu. 15%

Zločinec (2008)

"When your life is defined by a single action, it changes the concept of time." Film při kterém "doslova" tuhla krev v žilách. Něco tak působivého jsem opravdu nečekala. !DOPORUČUJI! 89%