Senna (2010)

Nejsem žádný velký fanoušek F1 a o Sennovi jsem vlastně nikdy neslyšela. Co, ale dělá tento film geniální je hloubka emocí, kterou ve vás probudí. !DOPORUČUJI! 98%

X-Men (2000)

V roce 2000 možná pecka, ale v roce 2012 průměr až nuda. 50%

Začátky (2010)

Anna: But now I'm always in a new apartment or in another hotel somewhere. Oliver: How do you keep hold of friends? Or boyfriends? Anna: Makes it very easy to end up alone. To leave people. Oliver: You can stay in the same place and still find ways to leave people. Úžasný film! 98%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

This is impossible...how can this be...open your eyes maybe you'll see aneb rozhodně jeden z nejoriginálnějších filmů, co jsem kdy viděla. 80%

Ranař (2011)

Roztomile nevinný mlátič z Kanady. Bang Bang Boom! 65%

Hra (1997)

Film, který vám vezme dech. 89%

Tohle je válka! (2012)

Film na hraně lepší průměrnosti. Nemůžu říct,že by mě to nebavilo, ale ani mi to nepřišlo jako "buhvíjaká" pecka. Na hlavní herecké obsazení se dobře kouká a vtipy jsou celkem povedené, ale... 60%

Higher Ground (2011)

Nemůžu si pomoct, ale mě prostě náboženství a všechny ty kecy o něm přijdou vždycky naprosto k smíchu. Takže, co jsem dělala celých 109 minut? Smála se a kroutila hlavou. Celkově mi pak film jako celek přijde prostě odfláknutý. Vera Farmiga se má ještě hodně, co učit. 35% (dvě hvězdy dávám za sem tam povedené vtípky)

Purpurová barva (1985)

Je hrozná škoda, že je tenhle film "u nás" celkem neznámý, protože jeho filmová hodnota je obrovská. Už dlouho mě nic tak nešokovalo a zároveň nedojalo. Navíc sledovat Whoopi Goldberg v jedné z jejich úplně prvních rolí byl opravdu zážitek. 85%