Soudný den (2008)

Na jednej strane latexovi masochisti na druhej stredoveki rytieri a v strede ludia, ktorych chcu obidve strany zabit. Nechapem ! Preco by po odrezany od sveta sa mali z jednych stat ludia z dob Camelotu a druhy sadisticky ludozruti, ved aj bez elektriny a nabojov vela veci z moderneho sveta funguje tak preco to vracanie v case. Ale akcne pohoda . 65 %

Rituál (2006)

Zacalo sa to ako nejaka psychologicka drama kde hlanvy hrdina zazije nejaku tu stratu a ma vycitky. Pokracovalo to ako trochu nudna detektivka na Sekta ostrove . Ale ten koniec to bola parada. Dobrych 70%

Zlověstné ticho (2007)

Najstrasnejsia na tom bola asi ta babka ( haha pozerajte to sami o polnoci ) . Ale inak nic moc . Jasne, hororovo zrobene dobre a o to asi slo. Bohuzial iba o to. Co ten pribeh ? A ten koniec? 70% aj to len kvoli tomu ze som sa aj bal

Junior (1994)

Moj nazor je ze Schwarzenegger nie je velmi dobry herec. Prenho je Terminator a nie ina rola. Proste jeden a ten isty kamenny ksicht a svaly. A Junior.... co to ma byt tehotny muz ? S prizmurenym okom 10%

Příběh žraloka (2004)

Dalsi Pixar. Na Nema to nemalo. Pozrel som si to raz a nijak ma to uz viac netaha.50%

Karcoolka (2005)

Taka premodernizovana klasika. Stara dobra cervena ciapocka s vracia ako Karcoolka. Rozpravka pri ktorej som sa aj narehotal aj zamyslel ( nieco v zmysle ako CO ???) . Ale celkom v poho. Linie daja sa prelinaju, vracanie v case, sranda, ale beckova detektivka. Ja davam 50 %

Blade (1998)

Stara dobra klasika. Lovec upirov v modernom a v podani Wesley Snipesa (nemohli dat lepsieho herca). 83%

Fotr je lotr (2000)

Co k tomu povedat, rehotal som sa jak dajaky ..... 92%

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Ze vraj jednicku zatienili dvojka a trojka. U mna je jednicka najlepsia a ne tote nasilu zrobene pokracovania. Ak chcem tocit film tak to z toho ze mam napad a vidinu dobreho filmu a nie len preto ze vidim za tym zisk. No co uz? U mna 75%

Drž hubu! (2003)

No fakt som sa nasmial. Gerard Depardieu a Jean Reno to je dvojka. Nikdy by som si nepomyslel ze tych dvoch spojit tak vznikne taka komedia. 84%