• Fantasy

Amazing Spider-Man (2012)

Amazing Spider-Man se mi líbíl víc než původní spiderman. Andrew Garfield má talent a jeho Peter parker je vážně skvělý !!!

Země bez zákona (2012)

Tom Hardy snad ještě drsnější než v posledním batmanovi a to se mi líbí. Ale mírnou vadou na kráse byl právě "nesmrtelný " Tom Hardy,ale tak přece oni bratři Bondurantovi nesmrtelní jsou že :D :D Nenudil jsem se. Skvělý snímek

Můj týden s Marilyn (2011)

na tenhle film jsem se celkem těšil, ikdyž radost mi zkazilo trochu nízké hodnocení a po zhlédnuté filmu musím uznat že hodnocení je oprávněné. Ale Michelle Williams to zahrála naprosto bravurně,ale něco tomu filmu zkrátka chybí

Zakázané ovoce (2009)

Od tohoto filmu jsem čekal trochu víc....Jakmile holky odjely do města, tak jsem čekal, že se to trochu víc rozjede a dozvím se nové věci, které jsem doposud nevěděl,ale nic nového mi tenhle film nepřinesl

Sedm životů (2008)

Mě se tento film hodně líbil, nepotřebuje dlouhý komentář...prostě úžasný

Duel Frost/Nixon (2008)

Na tento film jsem se díval s tím,že se kouknu na fakt dobrý film,jelikož jsem předtím věděl, že byl nominovaný na nejlepší film roku 2008 americkými akademiky. Ze začátku jsem byl mírně zklamaný. Vlastně ne mírně, vlastně úplně až jsem místy myslel že to vypnu a nikdy se na to nedodívám,ale nedalo mi to a na film jsem se dodíval a musím uznat, že jsem udělal dobře. Rone jen tak dál...

Gran Torino (2008)

Můžete mi někdo říct proč tenhle film nebyl (podle mě by ho i získal) nominovaný za nej film roku 2008? tuhle otázku si pokládám vždycky když na csfd narazím na gran torino. Myslím že akademici budou toho hodně dlouho litovat

Saw 5 (2008)

Na nový SAW se vždy těším a zároveň chápu, že některým lidem už to může lézt na nervy,ale mě by nevadilo kdyby sawů bylo třeba 20. :)