Půlnoční polibek (2007)

Neuvěřitelně krásné. A dějiště impozantní, mé milované Los Angeles zachycené z úplně jiného úhlu pohledu, než člověku dostane ve většině filmů. Že měl film malý rozpočet? No a co? Neshledala jsem na něm žádný nedostatek, a atmosférou předčí leckteré hollywoodské trháky. Navíc černobílé provedení u tohoto typu filmů podle mě vždycky přidávalo na uměleckém dojmu.

Láska nebeská (2003)

Nic patetičtějšího si už neumím představit, ale stejně se po celý film infatntilně usmívala a o to tady jde! Ta pozitivita je přímo ďábelská. Navíc zápletka s ministrem se mi fakt líbila. Prostě hodně dobrý vánoční kýč. Může se stát cokoli, že? Just go for it!

3 sezóny v pekle (2009)

Výborný film, Tomáš Mašín se fakt vytáhl. Takové vážnější pojednání o tom, co bylo. A takovýchto připomínek oněch časů jako varování není nikdy dost, zvlášť dneska, kdy už se zase objevuje tolik fanatiků. Nad nespravedlností, která smýkala naší zemí, jsem opět zaplakala. Navíc, film má opravdu svou hodnotu, výprava (v našich podmínkách) určitě zajímavá a Kryštof Hádek i Karolína Gruszka mě okouzlili.

Klub rváčů (1999)

Větší psychárnu jsem ještě neviděla. A závěrečná scéna spolu s "Where Is My Mind?" je naprosto, ale naprosto dokonalá!

Všude dobře, proč být doma (2009)

Nádherná balada o hledání domova. Chvíli hořká, chvíli zase absurdně komická. A nakonec se vše zdá přesně takové, jaké to má být.

Queer as Folk (2000) (seriál)

Kontroverzní a revoluční. Mě Queer As Folk zaujal svou absolutní nekonvenčností a zcela novým úhlem pohledu.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

První řada ve mně nejdřív žádné velké nadšení nevyvolala, u druhé už jsem se bavila víc, ale teprve třetí úplně žeru. Sheldonův opilý projev nebo 'Buzinga!' v balónkovém bazénu jsou nezapomenutelné momenty! Právě Jim Parsons a jeho dokonalý Sheldon Cooper mě u seriálu udrželi, za což jsem strašně ráda, protože napodruhé už mi i starší episody připadají perfektní.

Chceš mě, chci tě (2009)

Nečekala jsem od toho nic než průměrně ohranou romantičnou komedii, ale nakonec jsem si nemohla pomoct a bavila se od začátku do konce. Ono někdy takové nenáročné odlehčení přijde prostě vhod.

Vlasy (1979)

Jaksepatří šílená story - a atmosféra hipísácké revolty mě prostě vždycky dostane.. Muzikálová forma jí zdá se svědčí, takže co se mě týče, převládá nadšení. Až na to, že takový vážný konec jsem prostě nemohla očekávat a zaskočil mě úplně nepřipravenou. A pěkně mě naštval - no je to možné, aby osud vaší oblíbené postavy vyměnili za osud toho nejvíce ušlápnutého hlupáčka filmu? Nespravedlnost! Protože dotyčný hlupáček si ten osud sám zvolil, kdežto chudák Berger k tomu přijde ani neví jak, jde proti svému přesvědčení a takhle dopadne. No nic. Peace.