Na dřeň (2012)

Jestliže je hlavní hrdina primitiv kterým pohrdám, mám s filmem problém. Marion Cotillardová hodně zachraňuje (hvězdička navíc), ale i ona hraje dosti zvláštní postavu. Divnej film.

Liberace! (2013) (TV film)

Nevim jestli jsem někdy viděl podobně zateplenej film, asi ne. Ale je to prdel, teda ne prdel jako prdel, ale prdel jako že je film sranda, ovšem nikoliv že by byl vtipnej, ale je neustále k smíchu. Především díky Michaelu Douglasovi, kterej se v roli strašlivě vyřádil! No ale jinak nic moc, což se dalo čekat, bže Steven Soderbergh je břídil kterým pohrdám (páč na snahu natočit dobrej film už dávno rezignoval i přes to, že v něm dřímá ohromnej talent).

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Jedinej kdo film táhne alespoň do průměru je Kevin Hart. Ostatní nestojej za řeč, ať už se jedná o herce, scénáristy nebo režiséra.

Sousedská hlídka (2012)

Ale jo, proč ne? Není to zas taková kravina i když pravda, několikrát film ulítne kamsi do řitě. Je to oddechovka protkaná přisprostlým humorem (několikrát opravdu vtipným) navíc říznutá scifárnou, což není zas tak moc obvyklý křížení žánrů a mě to docela baví. Závěrečná půlhodina je hodně ujetá, což je přímá úměra k povedená.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Připadalo mě to nedotažený, ať už dějově tak i zpracováním, ale vizuálně je to supr. Závěrečný dějový veletoč mě celkem pobavil. Za zmínku stojí především Ben Kingsley.

Zvonilka a tvor Netvor (2014)

O fous slabší, než předchozí, kvalitativně neselhávající, díly. Hlavní hrdinka tentokrát není Zvonilka, ale Fauna, což mě trochu překvapilo. Titulní tvor Netvor je pěkně hnusnej a "nesympatickej".

Šéfkuchař na grilu (2014)

Zcela průměrnej film, kterej je plnej žrádla a vypasenýho Favreaua. Nemůžu říct že bych se nudil, ale leccos mě taky na filmu sralo. Ať už je to blbej scénář, nesympatickej šéfkuchařův synáček, nebo a to asi nejvíc, hnusnej českej dabing.

Chappie (2015)

Film na mě po celou dobu působil jako ňáká hodně naivní rodinná podívaná, cílená především na děti. Přitom pro malý děcka film určitě není. Je to především rutinní podívaná plná klišé a všelijakejch podivností. No nevim. Přitom film celkem odsejpá a nudných pasáží není moc, vzhledem k tomu jakej je Blomkamp břídil, což je mimochodem s podivem a vlastně je to největší klad filmu. S hercema to je taky spíše zklamání. Ti méně známí ještě ušli, Weaverova s Jackmanem ale vypadaj, že vůbec nechápou, kde se to octli.

Hacker (2015)

Není to špatnej film, 53% je dost málo, ale pár neduhů film má. Především je zbytečně dlouhej. Dlouhej tím, že je film prokládán spoustou zbytečně dlouhejch záběrů, který jsou o hovně a film brzděj. Vystříhnout asi třicet minut (aniž by se musel osekávat děj) a hned by to byl o třídu lepší film.

Pronásledovaná (2011) (TV film)

Rozhodoval jsem se mezi dvěma a třemi hvězdičkami - nakonec je to za tři, páč na kanadskej televizní film to není zas tak špatný. Koukatelný je to skoro až do konce, tvůrci drží diváka v nejistotě kdo za vším stojí, divák má několikrát pocit že ví a přitom ví prd. Rozuzlení bylo ještě v pořádku, závěrečnej pokus o jakousi akci, napětí nebo co to vlastně mělo bejt, ovšem stojí za starou bačkoru.