Nikdo (2021)

Strop!

Miliardy (2016) (seriál)

Zatím 4.... Tři epizody za mnou a prozatím panuje velká spokojenost. Je to chytlavé, chytré, svěží a ani zdaleka to nestojí na D.Lewisovi, což je krok správným směrem. Navíc nemusíte být Michael Burry, aby jste pochopili odborné termíny. Díky tomu v seriálu prozatím nenacházím hluchá místa, a připojím vskutku povedené obsazení, tak má Mashak novou závislost. 2. série absolutní TOP!!! . . . už 5

Mamon (2015) (seriál)

Řeknu Vám to asi takto. Pustil jsem si tento počin mezi díly Bronu a House of Cards. Neřešte proč bych něco takového dělal. Přesto se stalo a kvalita Mamonu je neoddiskutovatelná. Svěží herecké obsazení, tedy až na pár vyjímek, které ovšem vůbec nic nekazí, ba naopak. Kamera, zvuk, zkrátka a dobře, vše je o několik levelů úplně jinde než zbytek české tvorby. Není to dech beroucí, ale je to příjemně neotřelé, dynamické, zábavné. Jde o kus dobře odvedené práce! Hodnoceno prozatím po první kapitole. - - - Dokoukáno a zvedám počet hvězd na plný počet!

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Co na tohle říct. Jediný seriál z krimi prostředí, na který se vydržím koukat, dokoukat jej a těšit se na další epizodu. Případy jsou inspirovaný skutečností, herecké obsazení si krásně sedlo, postupy, slang, všechno je až nečekaně věrohodný. Tleskám a vyzývám Vás všechny, koukněte se na to! PS pro kolegy: taky Vás pobavilo, že tam používají skutečné volací znaky :) ?

Nespoutaný Django (2012)

Musím říct, že je to povedený kousek, který má skvělé tempo! Ovšem jen do okamžiku, než se na plátně objeví pan DiCaprio. Bohužel ten to tahá dolů a vůbec nevím proč! JInak respekt tvůrci za scénu s kuklama! Hodně smíchu!

Arthur (2011)

Já osobně jsem se pobavil královsky. Brandovy filmy moc neznám, ale na tento jsem se díky trailerům docela těšil. A nebyl jsem zklamán, právě naopak. Příběh je zcela jednoduchý, hlavní představil mě dostal vtipnými narážkami a naivitou a vše to tak krásně plynulo a bavilo. Možná to bylo mým rozpoložením, ale film mi sednul dokonale.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Tleskám slovákům kteří mají koule dělat tyhle projekty, i když je někdo bezvýznamný nazve amatérskou fraškou! Mesto tieňov a teď tenhle výtvor jsou pomyslným světlem na konci tunelu... Hodnotím po dvou dílech, které mě bavily víc než jsem čekal. Samotná epizodní linka v obou případech nebyla zlá, tam se to lámat nejspíše nebude. Otázkou je, kam povedou dlouhodobé linky, tedy ty soukromé. Ale fandím tomu a doufám ve vzrůstající tempo!

Hlavně nezávazně (2011)

Chtěl jsem dát 2 hvězdy. Film byl příjemný, občas překvapil, občas zklamal, ale jistě to nebyla úplná ztráta času toto zhlédnout. Ovšem poté, co jsem měl deseti minutový záchvat smíchu díky Kutchera a jeho mlácení hlavy do stolu, jsem se rozhodl pro 3 hvězdy.

Moneyball (2011)

To jsou rozseky na konci roku. Nejdříve Warrior a nyní Moneyball. Krásná, čistá, nenáročná podívaná jak se patří.