Donnie Darko (2001)

Když už sem si myslel že sem tomu došel na kloub vždycky mě něco vyvedlo z omylu..Každý záběr každá věta tohohle vele majstrštyku se musí brát vážně a tvoří to mozaiku která by diváka měla dovést k výsledku který si však každý utvoří jiný ..Když řeknu že sem po shlédnutí 2 hodiny hleděl do stropu a film mě šrotoval v palici stačí to na těch 100% ? ..Bez debat!!

Hranice smrti (2007)

I přes několikrát použitý námět zvrácené rodiny ve které se vždycky najde jedna neposlušná ovečka, která vždycky na konci pomůže dobru, mě díky ponuré kameře a tmavých záběrech z podzemí tahle hororově laděná věcička bavila a splinila moje očekávání.Za zmínku určitě stojí i přesvědčivý výkon hlavní protagonistky takže velmi silné 3* ....65 %

Hostel II (2007)

takřka ve všem stejné jako jednička ale za ten nečekaný konec s ustřihnutým penisem a cigánský fotbálek si to 50% zaslouží :-)

Hostel (2005)

když už to od začátku degradoval ten scénář dal se Hostel vylepšit aspoň kvantitou a brutalitou scén a to se bohužel nekonalo..k tomu to strašné zahanbení Slovenska a vyjde vám z toho tuctový brak za 2* z nichž jedna je za hudbu a druhá za ty pěkné prcinky :-)

Gambler (2008)

Tolikrát omýlaný námět učedník versus Mistr tentokráte v pokrovém kabátku nijak neurazil ani ničím neoslnil.Snad jen ta kočka sojí za zmínku :-)

Zombieland (2009)

Nebýt svižného závěru v zábavním parku a skvělého Woody Harrelsona tak bych ty 3* nedal :-)..Nedá se nato nahlížet ani jako na zombičinu ani jako na komedii takže výsledkem je takový ne moc dobře chutnající polotovar který se však s určitou dávkou sebezapření dá skousnout za takových dejme tomu 50%

Velká ryba (2003)

Asi nejlepší Burtonův film.Tohle není film o něčem, tohle je film sám o sobě. Zapomeňte na smysluplný děj,ponořte se do Burtonova zpola snového světa, který tentokrát výjimečně nepůsobí tak ponure.Pohádka pro dospělé s nejlepším možným hereckým obsazením pro tento druh filmu :-)...90%

Tunelové krysy (2008)

Tak tohle je první filmový počin Uwe Bolla, režiséra nesčetných sraček, který má šanci se dostat i do červených čísel tedy pokořit hranici 70% .Nic jsem si od Tunnel rats nesliboval a dostalo se mě velké dávky napětí a strachu v ponurých a depresivních tunelech Vietcongu.Za tu scénku kdy musel v úzkém tunelu americký voják odřezávat část těla mrtvého conga aby se vůbc mohl protáhnout dál zvedám ze 3,5 na 4* plně zasloužené.Jen tak dál Uwe !

Bitva u Thermopyl (1962)

i přes to že jsem si pořád říkal že je to film z roku 1962 a že to nesmím srovnávat ze Snyderovým pojtím tak mě to neskutečně nudilo a o akci nemůže být ani řeč..po 65 minutách jsem boj s touhle klasickou verzí vzdal..

Miami Vice (2006)

Tolikrát omýláné téma a pustí se do toho takový režisér jako je Michael Mann u kterého bych čekal větší porci originality.O tom že to bylo dlouhé a bez jakékoliv špetky napětí se rozepisovat nebudu.Herecké výkony otřesné : Farrell se mi v jednom filmu líbí v dalším bych ho nejradši zastřelil, Jamie Foxx kterého považuju za dobrého herce tady nedostal žádný prostor aby něco předvedl, a celá ta sebranka která hrála tu špatnou stranu stála za hovno: maximálně nesympatická číňanka ,narkobaron co vypadá jako bezdomovec a jeho teplý zprostředkovatel obchodů..SLABOTA !!