Vzpomínky (2006)

Skvělá "scottovka", která je povahou spíše detektivka než akčnák, jaký bychom od Tonyho čekali. Denzel je tradičně vynikající a James Caviezel mi po dlouhé době předvedl, že umí docela hrát. Hudba od Harryho Gregsona Williamse je perfekní a přesně do filmu zapadá. Závěr, ač je v globále rozpačitý se mi velmi líbil a jelikož mám filmy s časovými paradoxy v oblibě, dávám 80%.

Tabu (1994) (pořad)

Z nostalgie a za velmi pěknou úvodní znělku ze které mi lezl mráz po zádech...zpracování pořadu je jinak z dnešního pořadu naprosto otřesné.

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Ve své podstatě hrozná blbost, kterou zachraňují jen čestné roličky známých herců a silné obsazení. Byla by to jen jedna *, ale za díl s Van Dammem musím dvě přihodit. Ten byl skvělý.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pro lidi, které gastronomie zajímá a pohybují se v ní je Ano, šéfe opravdovým pohlazením. V záplavě "sr*ček, které Prima v poslední době produkuje je tento pořad skutečným skvostem.

Mamma Mia! (2008) odpad!

Neulepenější hollywoodská slátanina, kterou jsem kdy měl možnost spatřit. Ať je léto nebo ne (trapný argument), tohle je prostě peklooo s velkým P. A Pierci, Zlaté maliny si získal skutečně oprávněně. Poučení pro příště: Nelez do komedie, která smrdí lacinou voňavkou a kterou režíruje ženská. No offense!

Ukaž se!!! (2009) (pořad) odpad!

Lituju Frantu Fuku, že tam vůbec lezl. Moderátor měl trapný a úchylný řeči a Fána si asi jen v duchu počítal do deseti. Odpad a to bez debat.

Kurs sebeovládání (2003)

Má nejoblíbenější Sandlerovka. Mezi Jackem a Adamem to perfektně jiskří a minimálně první polovina je vynikající. Film pak však sklouzne do průměru a přeeeeeeslazený závěr s hrozným starostou jako by měl snímek pohřbít. Ale co naplat, i tak jsem se výborně bavil a smál jsem se NAHLAS, což je u komedie to nejdůležitější.

Směr jih (1994) (seriál)

Seriál si pamatuji hlavně kvůli nádherné ústřední melodii. Jinak se řadí k tomu lepšímu z kanadské produkce.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nádherný a neskutečně jímavý příběh o tom co je v životě nejdůležitější. O naději. Stěží uvěřit, že tohle natočil "jen" člověk. Všichni máme přátelé, ale jen málokdo může říci, že ta pouta, která k nim vážeme by byla tak pevná, jako mezi Andym a Redem. Boží dílo

Přes palubu (1987)

Velice příjemná komedie s bourákem a mým oblíbencem Kurtem Russellem. Goldie je tady až nečekaně snesitelná a do všeho hraje skvěle vidlácký soundtrack od Alana Silvestriho. S ohledem na to, že Marshalla po slaďoučkéé a alergii vyvolávající Pretty Woman moc nemusím, tady dávám palec jednoznačně nahoru.