Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

miestami vtipne,popkornovo-konzumne...ci lepsie alebo horsie ako prvy diel,zle polozena otazka...mne ten strih a vobec rezia cranka nesedi a predsa som to prezil...o jedneho svojskeho tvrdaka na filmovom platne viac...som rad ze mi to nepripadalo trapne...tri hviezdy tomu davam snad za trest

Transformers (2007)

Odpoved na otazku "preco si dal transforemerom tak malo?" : Myslienka mimozemstanov berucich na seba podobu hovoriacich aut,je pre mna viac nez tragikomicka a odtade sa to vezie dalej,mozno je to aj sebalepsi film,ale moj pohlad je nanajvys kriticky a neviem ho prekonat,sorry.

Tričko (2007)

keby tie herecke vykony nepripominali "strasnu" inscenaciu,dam 4*...kazdopadne ma necakane milo prekvapil,skvely napad,dobry scenar...

Generace X (2005)

Co to,co to sakra,co to ako sakra malo byt? Parodia,satira,drama,neviem...alpha dog,donnie darko,dialnica 60,americka krasa a rucnicek "nedas si prasaka?"...new age podporovany tabletkami,blazninec,cvokhause,gratulujem...tak absurdne az realne,hotovo,citil som sa pritom ako doma :D ked mi bude malo plavat v snoch s delfinmi(vsetko co hladam je predomnou) naciahnem sa po nejakom dietati a pichnem ho nozom do krku...a ze som tomu nepochopil?..haha...to vy nechapete mna; F18 Hornet

Comeback (2008) (seriál)

kvalita,resp vtipnost sa meni diel od dielu,ale mam to rad...Ozzak je kult,Lexa pobavi a Iva je krasna,ostatne postavy su pre mna nevyrazne...co sa vtipnych hlasok a humoru tyka davam tomu momentalne za 4*,niektore joky boli bezkonkurencne...reinkarnacia=reklamacia,narodim sa znovu pockam par rokov a mozem zase chlastat :))

Mrtvá jáma (1989)

"ti mrtvi ludia su urcite chytri" :D

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

4* Carpenterovy za Cigaret burns

Stmívání (2008)

niesom teenka,niesom teenka,iked dve z tych troch hviezdiciek dala ta mala teenka vo mne :))...je to romanticke,pekne vizualne spracovane,dokonca aj rychle auta,hmm :))...no ked mi niekto vysvetli preco by sa storocny upir mal zaujmat o nejaku 17tku,potom to nebude orgazmicke len pre patnastky ale aj devatnastky :))...herecke vykony su umerne ich vyzoru (tzv "cool-miniemo-look),ze by tam niekto vycnieval alebo nezapadal to urcite nie ...dlhy vecer?chut na popkorn?dnes uz nechcete nic duchaplne? chyte svoju sedemnastrocnu frajerku za cecky a uzi te si to! :)

RocknRolla (2008)

Pri prvom pozreti som sa vlastne ani nezasmial,ale mal som z filmu dobry pocit ,fajn naladu,radost pozerat,dlho nic podobne na obzore...povedal som si Ritchie je spat so vsetkym co k tomu patri,az na maly detail,stale mi tam nieco chybalo...po viacnasobnom pozreti,viem ze je Ritchie spat a podla mna je lepsi,ano uznavam Podfuck a Zbal prachy su klasiky,ale toto ma svoje osobitne pre mna nepopisatelne caro...preco tomu teraz davam 5,lebo to co mi chybalo,nechybalo filmu ale mne,chybal vo mne kusok Rocnknorollu a vdaka tomuto filmu je ten kusok tam kde ma byt...OST je taktiez dobrota...neskutocne sa tesim na pokracovanie

Mladá čarodějnice (1989)

aspon uz viem preco som retardovany romantik,nemal som sa v detstve krmit takymi filmami :)...hodnotim to cisto nostalgicky