Zatím spolu, zatím živi (2010)

Celkom sklamanie a to aj bez veľkého očakávania. Debilný a nelogický scenár, okrem prvej autonaháňačky priemerná akcia, nezaujímava Cameron a hlavne maximálne nefungujúci humor. Powell a Cruise v špičkovej forme to posúvaju do pozeratelných vôd. 5/10

Parchanti (2010)

Nemá to hlavu ani pätu ale je to celkom sranda, večšina hlášok funguje a akcia je tiež slučná. Jednohubka

Legenda o sovích strážcích (2010)

Nato, že tento animák neponúka jedinú zaujímavejšiu alebo zapamätania hodnejšiu scénu, zábavnejšiu postavu, ani náznak emócii či silnejšiu motiváciu som sa prekvapivo nenudil ale aj tak je to na Zacka čistý priemer, ktorý prekvapí jedine animáciou a mierne temnejším tónom. Zaslúženy prepadák. 5/10

Zakázaná zóna (2010)

Hlavne nech nikto nečaká scifi akčnák !! Hlavným motívom je cesta dvojice obyčajných ľudí cez infikovanú oblasť naspäť domov, atmosféra filmu viac než slušná, ústredná dvojica veľmi presvedčívá, zábery na zdemolovanú krajinu a príšery prvotriedne. Jednoducho ma to pripútalo a je vidno, že tvorcovia majú talent, držím im palce k daľšej tvorbe.

Piraňa 3D (2010)

Skvelá zábava, kozatých holiek, že by aj Prcičky závideli, hlášky nekompromisné a záverečný masaker neodolatelný. 7/10

Ip Man: Zrození legendy (2010)

Mladý Ip Man nemá síce toľko charizmi ako Donnie Yen ale to je asi jediná výčitka ktorá ma napadá, oproti starším bratom má tento určite lepší scenár, vykreslenie postáv a ich vzájomne vzťahy a tragédie, bitky su v porovnatelnej kvalite a strihu takže každému by som tento mierne odlišný pohľad na legendu bojového umenia vrelo odporúčil.

Kronika mutantů (2008)

Áno je to sračka ale klamal by som keby poviem, že ma to nebavilo. Má to kvalitnú atmosféru, dobré obsadenie a štavnaté gore - slušná zábava.

Planeta 51 (2009)

Pohodový animák, ktorý po úvodnej polhodine nabitej vtipmi, nápadom a žánrovými odkazmi (pes v podobe Votrelca ktorý čúra kyselinu) už ku koncu len varí z vody.

Firefly (2002) (seriál)

Tento seriál nieje o efektných bitkách, laserových zbraniach ani podobných digitalných hovadinkách na ktoré sme pri sci-fi zvyknutý, to čo tento seriál robí jedinečný a kultový sú skvelé postavy, prirodzene hrajúci herci a originálne spojenie dvoch oblúbenych žánrov. Klenot

Pilíře Země (2010) (seriál)

Dostal som sa k tomu vďaka rečiam typu "má to lepšiu výpravu ako Robin Hood" no tie reči sú samozrejme pravda, tá dobová atmosféra, herecké výkony do toho epického príbehu tak pekne zapadajú, že sa pri jednotlivých častiach nebudete ani na sekundu nudiť a z netrpezlivosťou čakať na nový diel. P.S: úvodne titulky a hudba sa fakt vydarili.