Tombstone (1993)

Western zo všetkým čo k tomu patrí. A Val Kilmer akoby Johnny Deppovi z oka vypadol .... alebo naopak ?!

Soudný den (2008)

Neil Marshall zobral Šialeného Maxa, Ja Legendu a Resident Evil, požičial si stoho to najlepšie a skĺbil to do jedného filmu a výsledok je taký, že je to zaujímavejšie a zábavnejšie. Od punkerskeho koncertu a obedu to je neskutočná jazda.

Ip Man 2 (2010)

Do príchodu Britského boxera ma to moc nebralo no potom to naberie na otáčkach aj pri už veľakrát videnom scenári som Ip Manovi fandil. Okrem tradične dobrých bitiek poteší fajn hudba a záverečné cameo mladého Bruca Leeho.

Iron Man 2 (2010)

Jediné pokračovanie ktorému som fakt veril, že ma nesklame a to sa aj stalo. Celý film máte ten priblblý úsmev na tvári a to hlavne tím aké je to sympatické a uvoľnené za čo možu hlavne herci (u mňa Sam Rockwell), hudba a super bitky. A Iron-manovský oblek je to najlepšie čo v komiksových filmoch je vidieť. Som nadmieru spokojný a somnou bolo aj celé kino a to sa cení.

Solomon Kane (2009)

Temné, atmosferické, dobrodružné fantasy ktoré tu chýbalo aj keď je stoho cítiť menej penazí ale vôbec to nekazí dojem. James Purefoy sa tam hodí perfektne a veríte mu či už toho "mäsiara" alebo pokojného človeka ktorým chcel na začiatku byť. Ten film ma potešil a už sa neviem dočkať na dvojku.

Labyrint lží (2008)

Na prvý krát ma to nebavilo a nudil som sa pritom. Teraz na duhý krát to bolo o veľa lepšie a vychádza mi stohto veľmi intelignetný bezchybne zrežirovaný a zahraný thriller ktorý si stále drží slušné tempo, no popri tom vás núti sa aj trocha zamyslieť. Na túto tému je to to najlepšie čo som zatiaľ videl a každé dalšie zhliadnutie to len potvrdí. Silné 4*

Mary a Max (2009)

Najmilší a najvtipňejší príbeh nadupaný skvelými nápadmi o dopisovaní dvoch cuzdích ľudí. P.S.S : Po dopozeraní som mal chuť na čokoládu v rožku :)

Souboj Titánů (2010)

Po tunajších komentároch som radšej ušetril pár eur a šiel som na 2D, no ani to mi nepomohlo v tej kope neprehľadných bitiek kde logiku treba nechať bokom. Z Ralpha Fiennesa mi bolo do plaču a Sam Worthington ani neviem, že tam vôbec hral. Najviac poteší pár vedlajších hercov, hon na medúzu, kraken a nejaký ten vtípok. No zároveň verím, že v pokračovaní z inými tvorcami to može byť skutočne zážitok.

V elektrizující mlze (2009)

Pomalým tempom plynúca vyšetrovačka v zaujímavom prostredí s mysterióznym nádychom a bezchybným Tommy Lee Jonesnom. 7/10