Laxik

Laxik

Jakub Laxar

okres Hradec Králové
Last samurai... a filmredaktor webu eurozpravy.cz

homepage
Twitter: laxarj

36 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Top Gear (TV pořad) (1978)

  Nejuhozenější, nejzábavnější, nejšílenější a hlavně NEJDRAŽŠÍ motoristický magazín. No a je to ten nejlepší. A že to je hlavně o humoru a až pak o autech? Ale kdeže, hlavně je to o Stigovi!

 • poster

  Game Page (TV pořad) (1998)

 • poster

  AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

 • poster

  Drtivá porážka (TV pořad) (2008)

  Z trojice Fear Factor, Ninja Factor a Wipeout je tohle jedničkou. A to z prostých důvodů - nejsou tam trapný a nechutný úkoly (proti nechutnosti nic nemám, ale koukat každej díl na to, jak někdo jí sloní koule fakt nemusim) a nejsou tam Japonci. Vyzdvihuju zábavné úkoly, zpomalené opakované záběry a mírně sympatické moderátory, kteří jsou i vtipní, jen kdyby jeden vtip neopakovali 10x za sebou. Tím to srážejí. Takže se mějte fajn a obří koule.

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

  Super hra, snad jediná slušná reality show. Asi pro ty tvrdý podmínky, snad pro nápady, snad pro absenci lacinosti.

 • poster

  Peklo na talíři (TV pořad) (2012)

  Šmakulády všech zemí, Česká republika vás přijme s otevřenou náručí.

 • poster

  Jídlo, s.r.o. (TV pořad) (2014)

  Další Vaňkova vzdělávací pecka. Vzhledem k tomu, že samozřejmě nikdo nepřizná vlastní vinu ("já nic, já muzikant" třetí díl budiž důkazem), můžeme být rádi aspoň za to, že jsou divákovi ukázány a popsány hlavní problémy a že říďa masokombinátu je sice kapitalista, ale takový, který je s to přihlásit se i k hnusům (a ne jen klenotům) své fabriky. Jen tak dál.

 • poster

  Screen Junkies Show, The (TV pořad) (2012)

 • poster

  Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

  Ozzy. Ten tuhle sérii vystihuje dokonale. No a pak tu máme kmotra Yula a zmetka Jonathana. Tři mí oblíbenci, první dva jsem si vyhlídnul hned ze začátku a oba se dostali do finále. A tak dobrý odhad se mi nepovede pokaždý. No, spíš nikdy.

 • poster

  Kdo přežije: Panama (TV pořad) (2006)

  Jedna z nejzábavnějších řad hlavně pro ty individuality. Terry je frajer a měl to vyhrát, Ciri jsem nesnášel od první minuty, ale nakonec se ukázala jako geniální manipulátorka. Takže skvěle bavila, ale i tak jsem ji neměl rád. Aféra s listem mluví za vše. No, Danielle byla dokonale vymazaná, někdo tak dutej a nestálej se jen tak nevidí, ale na druhou stranu byla fakt pěkná. Shane dokonalej, prostě nemám slov. V málokom se skloubí inteligence, naivita a nezřízený šílenství tak jako v něm. Courtney, Dan, ... V podstatě si asi zapamatuju všechny. A to se nestává u každý řady.