Faktótum (2005)

Chcel by som sa aj ja vyjadrit k tomuto filmu, kedze patri medzi moje prve dva najoblubenejsie filmy (popri Barfly). Nerozumiem ludom, ktori hodnotia jeden z tychto filmov lepsie ako ten druhy. Pre mna su oba rovnako genialne, kazdy svojim sposobom. Dillon ako aj Rourke su velmi sympatickymi postavami, aj ked Matt sa podla mna viac podoba na Chinaskiho z knih. Kto chce Bukowskeho nech si precita knihu alebo pozrie Bukowski Tapes.

Slovensko 2.0 (2014)

Prekvapivo dobry subor kratkych filmov.

Adam a Paul (2004)

Dobry, smutny avsak velmi realisticky irsky filmik.

Zvířecí láska (1996)

Tento film je ukazka kazdodenneho zivota exkluzivnych sociek zijucich vo Viedni. Obdivujem rezisera za vyber protagonistov, je to naozaj elita medzi spolocenskou spodinou.

Štyri (2007)

Pre mna to bola nuda a dopozeral som to len preto, lebo sa mi nechcelo verit, ze taka nuda bude mat 73% na csfd. Je to sice kratkometrazny film ale mne sa zdal pridlhy.

High Tech, Low Life (2012)

Zoula hlavne vyuziva vsetky moznosti na to aby zviditelnil sam seba. Ze tou najucinejsou moznostou je pisanie blogu o citlivych temach v Cine je vedlajsie. Jednym z prikladov je ako sa odfoti pred rakvou znasilneneho a zavrazdeneho dievcata s usmevom od ucha k uchu. Teraz zije na Taiwane a nadalej zo seba robi saska.

Malé oslavy (2008)

Nudna hlupost, ktoru som nedopozeral ale mlada mala pekne cecky.

Jako zabít ptáčka (1962)

Prevelke sklamanie. Naozaj nemozem uverit tomu hodnoteniu tu. Prva hodina nic, druha hodina malo. Natahovany koniec. Katastrofa

Domeček na prérii (1974) (seriál)

Tak na toto si spominam ako na velmi nudny serial s obcasnymi zaujimavejsimi epizodkami. Pozeral som to ako dieta, ked nic ine v TV nedavali. Moja filozofia vtedy asi bola - radsej pozerat nudny serial ako nepozerat nic a chytit napr. knihu.