Casshern: První samuraj nového věku (2004) odpad!

Vydržal som to pozerať kým sa štyria zablatení neosapiensovia rozhodli zničiť ľudstvo a zoslali naň húf robotov pochodujúcich ako kladivá v The Wall. Aj čumenie na bielu stenu je zábavnejšie ako pozerať na nezmyselné pobehovanie šikmáčov na popredí chaotickej animovanej scenérie bez štipky logiky a konkrétnosti. Dúfam, že sa už nikdy v živote nestretnem s ničím podobným.

Kakurenbo (2004) odpad!

Nema to hlavu ani patu, prisery nevzbudzuju ziaden strach, je to slabe, nudne. Vobec nechapem, co to akoze malo byt. Totalny nezmysel.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Kniha bola ovela lepsia a komplexnejsia. Vo filme je strasny chaos a naozaj tomu nepomahaju ani totalne mizerne herecke vykony.

Půlnoční vlak (2008) odpad!

Otrasna nuda. Vacsinu nekrvavych scen som musel preskocit, lebo ma to priserne nudilo. Krvave sceny su pocitacove, trapne, nerealisticke a tiez nudne, ba nie su ani nechutne. Viac sa zabavim pri Happy Tree Friends. Dej je uplne hlupy a ani sekundu som sa nebal. Neoplati sa vidiet...absolutne nie.

Stopař (2007)

strasna chujovina

Che Guevara: Partyzánská válka (2008)

Myslím, že druhá časť lepšie zachytila realitu ako prvá. Kedysi som prečítal Bolivijský denník a takto nejako som si to predstavoval. Čo sa týka samotného filmu, asi by ma nebavil, keby nebol o Che Guevarovi. Je rozvláčný a bez akejkoľvek akcie. Napriek tomu za realistickosť 4*

Robot-monstrum (1953) odpad!

V každom prípade je dej tohto filmu nepredvídateľný. Naozaj si neviem predstaviť, že by si zdravý človek vedel domyslieť čo bude nasledovať v ďalšej scéne. Poslednú scénu vidíme dokonca TRIKRÁT za sebou aby sme si uvedomili, aký bol ten film vlastne strašidelný. A vesmírna stanica s prskavkou v turbíne, ktorá prdí jak formula 1 a krúži dookola kým nevybuchne, lebo nejaká gorila s prilbou na hlave ju "atomizuje" kozmickým nárazom - tá naozaj nemá chybu :-))))

Meu Nome Não é Johnny (2008)

Film o chlapcovi z Ria, ktorý začne dealovat s kokainom aby ho mohol šnupať ešte viac. Postupne sa stane jedným z najvačších vývozcov kokainu v Brazílii. Sme svedkami množstva dojemných situácii, ktoré sa mu stanú aj potom ako ho chytí polícia. Vo filme strašne rýchlo melú portugalštinou a naozaj som mal problémy stíhať čítať titulky a zároveň sledovať obraz. Je to viac-menej priemerné pozeranie, nič nové pod slnkom.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Ja by som dal tomuto filmu názov Trojhodinová nuda. Naozaj som trpel každou minútou a keď sa mi už zdalo, že to pozerám celú večnosť a stále som mal hodinu pred sebou, musel som to vypnúť. Naozaj sa to nedalo. Nesympatická 40-ročná Cate Blanchett a všetci naokolo sa tvária, že má 17 je fakt horšie jak Beverly Hills 90210. Tú starú babu tiež hrať nevedela, aj keď jej stačilo len rozprávať a maska bola taktiež nanajvýš nepresvedčivá. Dve hviezdičky za celkom zaujímavý začiatok a "námornú bitku".