Megažralok vs. obří chobotnice (2009)

Dávám jednu hvězdičku, z toho důvodu, že se mi teď naskytla příležitost shlédnout pokračování této katastrofy a předpokládám že to bude ještě mnohem horší. Nicméně je to celkem parodie, bohužel tvůrci toto mysleli vážně. Což je celkem děsivé.

Zombies: Den-D přichází (2008) odpad!

Teda to bylo něco. Mena Suvari narukovala do armády a hned rozjela zombie killing. Bohuzel to ale vubec nefunguje. Film je děsivý a může u slabších jedinců vyvolat epileptický záchvat, obdobně jako filmy od Alice Nelis. Pokud jste tohle dilo satanovo jeste neviděli tak to raději ani nečiňte drazí přátelé.

Virus z ráje (2003) (TV film) odpad!

Měli jste dát Lorenzovi choppera, rotační kulomet, místo té nudné doktorky nějakou obdařenou blondýnu s bičíkem a virus zvětšit tak na velikost alespoň 3 metrů krychlových. Lorenzo by jezdil na motorce s blonckou po karibském ostrově, viry by střílel rotačákem přímo z motorky, a co by se ještě občas hnulo by dorážela jeho blonďatá kolegyně bičíkem. Hned by to celé bylo veselejší.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

No konec dobrý všechno dobré. Nikdo neumřel, ani starej Kulen, i když to tak vypadalo, Džejkob si vzal společný výplod vášně Edvarda a Belly, asi cena útěchu. No tři dávám jen kvůli té konečné epické scéně, to mě Bill Condon v kině nachytal. Tak sbohem Twilight ságo.

Skyfall (2012)

Excelentní počin, Broccoli a Wilson stále mají co nabídnout. Rozhodně tvůrci nepatří do starého železa. Řekl bych že MGM se díky bondovce Skyfall zachrání před záhubou. Vzhledem ke krizi nebylo možné přehlédnout provokaci hned na začátku filmu v podobě VW broučků, jak všichni dobře víme VW je jedinou automobilkou která prosperuje i v těchto ekonomicky temných časech. No angličané na to zareagovali po svém. Ještě bych rád zmínil výbornou "theme song" v podání Adele.

Masakr na střední škole (2010) odpad!

Co říct? No nebudu to tu dlouho rozmazávat, snad jen škoda že nejde dát double odpad... V případě této záležitosti bych neváhal ani vteřinu... Měli ty prachy z rozpočtu filmu raději věnovat na výzkum vakcíny proti tendenci natáčet takovéto sr****.

Katakomby (2007) odpad!

Po dlouhé době jsem opět měl možnost vidět čistokrevnou americkou pseudo-hororovou žumpu. Začátek vypadal docela nadějně, ale jakmile policie ukončila ilegální podzemní párty tak zároveň ukončila i veškerou tvůrčí invenci...

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Nemůžu si pomoct, ale asi nejlepší komedie posledních let. Skvěle jsem se bavil celé dvě hodiny ani se mi z kina nechtělo odcházet. Skvělé vtípky, lehce sentimentální přitom však ne přehnané a ani trapné. Což je kámen úrazu většiny dnešních rádoby komedií. Zasloužených 5* jelikož opravdu brilantně ztvárněná porce zábavy. Přiznám se že jsem toto ani nečekal když jsem šel do kina.

Tunel smrti (2005)

Naprostý skvost hororové tvorby s vynikajícím psychedelickým podtextem, doplněný brilantně amatérskými hereckými výkony a lehce roztřesenou kamerou. Tento film je něco jako mercedes třídy G, na první pohled nevzhledná plechová krabice. Ale když se s ním projedete za nic jiného byste jej nevyměnily. Jediný důvod proč jsem nedal 5 hvězdiček je že se ve filmu objevuje velice talentovaný herec neznámého původu oblečený do renesančního potápěčského kostýmu, který jezdí s nemocničním lůžkem. Předvádí zde skvělé výkony, mohl se ve filmu vyskytovat častěji. Ale jinak opravdu výtečný film.

Legie (2010)

Až na důchodkyni, která si vypůjčila chrup z filmu Zachraňte Williho, zde není nic inovativního, zajímavého a originálního. V postapokaliptickém žánru je v poslední době dost velká konkurence a bohužel film Legie oproti konkurenčním snímkům značně pokulhává. Kdo jste tento film ještě neviděli tak jste o nic nepřišli a není ani potřeba jej shlédnout. Hold tvůrci zaspali dobu a to dost kriticky...