Hvězdná brána: Návrat (2008)

Je to spíše takový souhrný díl... dobré pro někoho kdo seriál sledoval nedbale nebo vůbec nesledoval

Asterix a Olympijské hry (2008)

IMHO je hlavním tahákem celého filmu Alain Delon jako Caesar, bez něj bych určitě hodnotil alespoň o hvězdičku méně.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Film asi pro ty co seriál běžně nesledují, protože pro pravidelné diváky to byla jen jakási rutina, nic nového pod sluncem ... Hudbu kterou měly na starosti takové hvězdy jako Danny Elfman a Hans Zimmer jsem nějak ani neregistroval... ale nebyl to muzikál tak se není co divit že byla jaksi nevýrazná.

Bestiář (2007) odpad!

co to k šípku bylo?

eXistenZ (1999) odpad!

Přesně tohle (myslím konkrétně myšlenku hry ve virtuální realitě s tím že hráč neví kde je hra a kde skutečnost) bylo i v jednom starém dílu seriálu Superman (10. díl 3. řada) a taky ve 4. dílu II řady Hvězdné brány. Oboje samozřejmě před vznikem tohoto skvostu. No a je dost možené že i ve spoustě knih a filmů dávno před tímhle výtvorem. Tohle je prostě nejhorší z moho zpracování podobné myšlenky co jsem viděl moc tomu nepomohli zmutovaní obojživelníci a zbraň z tkání a kostí střílející zuby. Prostě shit. Tak pozitivnímu hodnocení většiny lidí skutečně nerozumím ale bude v tom asi jen neznalost a myšlenka na jakousi originalitu tohodle toho...

Masoví vrazi, Hannibal Lecter - skutečné příběhy (2001)

Nejhoršní na filmu je asi překlad názvu do češtiny... protože český název který evokuje představu že jde snad o nějaký životní příběh Hannibala Lectera v prvních minutách vyvrátí film sám a řekne, že jde jen o masové vrahy kanibaly. Ve filmu zazní i slavný : jestliže jsme to co jíme, pak zítra mohu být vámi

World Trade Center (2006)

A:'Seržante, dám si na chvíli pauzu' B:'Dobře, ale hlavně neusínej' - a to je ostatně dobrá rada i pro ty co se chystají shlédnout tento snímek.