Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

Modry kod bude po Lenssen & spol.asi moje nejvetsi guilty pleasure, kdybych neznal ty herce, tak reknu, ze to toci nemci a u nas to jen dabujeme.

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

vcera jsem syny odhanel od televize, aby nekoukali na Spravedlnost, protoze by nemohli spat... dneska je musim asi donutit zacit sledovat Labyrint, aby konecne usnuli

Equalizer (2014)

čistokrevnej akční kýč, ruskej mafián se jmenuje Puskin, hlavní hrdina zabiják beze jmena, napravenej manželkou, která ale už nezije, čte Starce a moře nebo Dona Quijota a jako poustevnik pracuje ve skladě ve Walmartu, zamiluje se platonicky do prostitutky, kvůli které zlikviduje celej gang a desítky padouchu a nakonec dojde vykoupeni ... je tam všechno, na co si jen vzpomenete, a zároveň je to vlastně o ničem ... zpomaleny záběry, detaily očí, rychlý střihy, pritom pomalý tempo vyprávění, přepálený ve všech ohledech, ale fanouskovi žánru se na to kouká dobře

Lída Baarová (2016)

... jakože jsem hodně vstřícnej divák,ale tohle by Bělohradský nazval nejspíš simulakrem filmu. Tyhle barvotiskovy pribehy muzu, treba Andelska tvar se mi v ramci zanru celkem libila...tady to ale nedrzelo zanr a ani si to s zanry nepohravalo tak, aby to byla zabava, prislo mi to jako paskvil na hrane parodie, melodramaru a zivotopisnyho filmu, kde stridani poloh i obrazu nevytvarelo lautr zadny napeti, jen ta Prochazkova jako stara Baarova v roli nespolehlivyho vypravece potesila. Nekdy je doslovnost kyce takova nevinna, tady divaka urazela

Fargo - Loplop (2015) (epizoda)

tohle neni jen nejlepsi dil serie, to je nejlepsi dil celeho serialu a mozna je to ten nejlepsi dil ze vsech serialu, co jsem kdy videl...

Mordparta - Samota (2016) (epizoda)

jako s tou svenkujici prumyslovou kamerou si delali blazny?neverohodna motivace postav, to nezachrani zadna nasilne vysponovana atmosfera

Obr Dobr (2016)

od rezisera Minority Report bych cekal vic... konec vtipu, prave naopak, konecne jsem se od Spielberga dockal dalsiho dokonalyho filmu, vratilo me to do detstvi nekam do chvile, kdy jsem poprvy na cernobily televizi videl Nekonecny pribeh, snovej film od zacatku do konce

Strašidla (2016)

jako bida, ale nejsmutnejsi na tom je, ze i tohle vypovida o soucasnosti a lidskych charakterech porad jeste vic nez treba Doktor Martin

Poldové v akci (2016) (seriál) odpad!

Tohle bohuzel neobstoji ani jako recese, usinat se u toho taky neda, jak je to cely iritujici, treba kdyby pouzili obcas skrytou kameru jako jejich predobraz Lenßen & Partner