Svatba za bílé noci (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 + 36. LFŠ UH 2010 - FOKUS: ISLAND - Islandské komedie (Brúdguminn / WHITE NIGHT WEDDING / Svatba za bílé noci) - Spíše bych film přirovnal k průměrné komedii s několika geniálními okamžiky. Čekal jsem mnohem více... - 75%

Prasklina (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Dnes jsem si vybral jenom samé průměrné snímky které ničím nenadchnou, toto není vyjímka - 50%

Pod vlivem lásky (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Toto je film na který nikdy z festivalů nepůjde zapomenout. Film pokud dokáže čtyři hodiny bavit a nenudit to už opravdu musí být kvalitní snímek. Film je opravdu dokonale propracovaný, vše v něm dává smysl né jako u dosti jiných Japonských ztřeštěností. Snímek se sice neubránil takových až přehnaných výstupů, je jich tam opravdu dosti, ale divák to s úsměvem přejde... Nečekal jsem až takový závěrečný potlesk, čekal jsem, že to lidé asi moc nepoberou, ale můj omyl :-) - Úžasných 90%

Ďáblovo město (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - 50%

Široce otevřené oči (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Abych řekl pravdu čekal jsem to mnohem horší :-) - 50%

Na sever (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Klasický severský suchý humor :-) - 85%

Princ z Broadwaye (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Úžasná skladba ve filmu v závěrečných titulkách byl asi nejsvětlejší okamžik filmu :-) - 45%

Tenkrát v provincii (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Nebyl to špatný film, ale bohužel sem se příšerně nudil proto jen - 40%

Zakázané ovoce (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Neurazí, nenadchne - 9. 7. 2009 - kino Richmond - Karlovy Vary + 12. 1. 2011 - 65%

Bez konce (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Jeden z vrcholů festivalu, nádherný film - úžasně vtipný, milý, ale i drsný a smutný... Úžasná vedlejší role Djura a dotřetice úžasné a to hláška na konci filmu hlavního hrdiny Martina : "Vezmeš si mě? Já totiž do tří měsíců umřu... " Kdo viděl, ví o čem mluvím :-)... - 95%