Plus jeden (2008)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Nádherný film, úžasní oba hlavní hrdinové - uzavřená Máša která se neuvěřitelně změní a strašně vtipný, zábavný a hlavně i trochu krutý Tom... Závěrečné scény jak vystřižené ze Ztraceno v překladu... Opravdu úžasný zážitek... - 95%

T.M.A. (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Nevím přesně čím, ale tento film mě zaujal... A to dost... Viděno 1x + 29. 1. 2011 - 60%

Made in Hungaria (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Říkal jsem, že na festivalech odpad nedávám, ale tohle by si nic jiného nezasloužilo... Poprvé za čtyři roky na festivalu jsem odešel z kina, že podobnou nafintěnou blbost nebudu sledovat, že je mnohem lepších filmů, které by mě tímto mohli utéci. A udělal jsem dobře - za dvacet minut poté jsem totiž koukal na jeden z nejúžasnějších filmů festivalu Plyus odin. Mimochodem moje nejkratší návštěva trvala celých 16 minut... Na film jsem šel jen proto, že jsem slyšel na něj jen pochvalné názory, ale už vidím, že nemůžu vždy dávat jen na to co slyším. Jsem také rád, že nejsem jediný kdo byl znechucen (uživatelka ZsuZska) a dávám tedy - Viděno 1/7 filmu - 10%

Černá ovce (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Nemůžu pořádně zhodnotit - viděl jsem menší část filmu - Viděno 2/5 filmu - 60%

Jattáman (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Kdo na tento film šel jenom s tím, že to bude nějaký půlnoční horor, nebo něco podobného a nevěděl větší podrobnosti tak se asi po pár minutách zvednul a odešel domů. Tak to nakonec udělala pomalu polovina kina... Na takový film musíte jít s tím, že víte do čeho jdete a víte co od toho očekávat jako jsem šel já. Je to snad nejlepší půlnoční snímek co jsem tu viděl... 80% nebo 100% to dát nemůžu i 65% je moooc přehnané, ale nejvypatlanějšímu filmu (v dobrém slova smyslu) u kterého jsem se neskutečně bavil sem nemohl dát jinak. Neuvěřitelně stupidní japonský humor, neskutečně trapné oblečky hrdinů, úplně vylízané dialogy to bylo prostě něco... Myslel jsem že Bakjwi nemůže nic překonal, ale může... BRAVOOOO - Viděno 6/7 filmu - 65%

Antikrist (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - První půlku docela nudný film, který se v druhé půlce a hlavně nakonci trošku více zvrhne :-). Lars von Trier - 75%

Nejsem tvůj přítel (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Úžasná první čtvrthodina o dětech, pak už jen průměrný film - 50%

Služebná (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - 45%

Maličká (2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Nevím co mě napadlo jít na tento film, protože podobné filmy nemám vůbec rád a podle toho bude i moje velmi zkreslené hodnocení... Film byl určitě pěkný, kvalitně zahraný, ale já se strašně nudil a čekal jsem jen na konec a podle toho také hodnotím "jen" - 35%