Simpsonovi - Série 7 (1995) (série)

o trosku slabsia seria ako 6. To vsak neubera na fakte, ze Simpsonovi su najlepsim animovanym serialom vsetkych cias.

Jessica Jones - Série 2 (2018) (série)

Jessica nudna ako v prvej serii, Trish otravna a nesympaticka ako v prvej serii, Jeri zaujimava ako v kazdom serialy, kde mala aj mini rolu. Nepochopim Netflix - najvacsou slabostou ich MCU serialov je zbytocna dlzka serii, teda pocet epizod (druhou najvacsou je Iron Dick).

Simpsonovi - Série 6 (1994) (série)

naozaj vydarena seria plna legendarnych hlasok a scen. Zatial TOP seria.

Simpsonovi - Série 5 (1993) (série)

kazda seria dokazuje, ze Homer je velky omyl prirody, ale unikat. Mnozstvo pamatnych scen, pribehov a hlasok.

Runaways - Season 1 (2017) (série)

prijemne prekvapenie. Cakal som vselico od teenager filmu. Ma to celkom prijemny vizual (i co sa hercov tyka) a je to trosku chaoticke, ze nemate predstavu vlastne kto s kym, co chce. Tesim sa na dalsie serie. P.S.: chybal v tom uz iba teply islamista, aby bolo multi-kulty dokonale.

The Punisher - Season 1 (2017) (série)

od serialu z nazvom Punisher som cakal, ze bude robit to co mu ide. Teda vrazdit, mrzacit, trhat, porcovat. Namiesto toho 11 epizod nudneho, miestami zbytocneho tliachania, 1 epizoda gore popravy a 1 epizoda dozivotneho mrzacenia. Sorry, ale Punisher na vlastny serial nema. V Daredevilovi ako vedlajsia postava bol omnoho lepsi.

Simpsonovi - Série 4 (1992) (série)

nostalgicke spominanie na najlepsie casti celeho serialu. Homer kazdu seriu dokazuje, ze uroven debility vie zdvihnut do nedozernych romerov.

Inhumans (2017) (seriál)

okopirovany Ragnarok, ale nevadi. Pozerat sa na to dalo fakt s vypetim vsetkych sil, ale myslim, ze rebricek najnudnejsich, najzbytocnejsich a najhorsich serialov Marvelu rozsirim.

Thor: Ragnarok (2017)

nemozem si pomoct, ale toto je pecka. Najvtipnejsi, najfarebnejsi a najlepsi film z MCU.

Spider-Man: Homecoming (2017)

doslova detske. Nie vsak v zlom. Tom Holland je najlepsim predstavitelom Petra Parkera ako stredoskolaka, pubertiaka a superhrdinu, ktory este len objavuje svoje schopnosti. P.S.: teta Mai :-P