Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

bohuzial zatial najnezazivnejsi Bond. Lazenby ako Bond pasuje ako Rom za uctovnika. Velmi sympaticke Bondgirls a zaporak. Malo akcie a umelo natahovane zbytocnosti.

Legenda o Mulan 2 (2004)

bohuzial v snahe nahanania zisku sa uz toci, robi a pripravuje vsetko mozne. Tato "dvojka" sa vezie na hl. myslienke prveho dielu, bezostychu ju kopiruje a tvari sa pri tom ako uspesne pokracovanie. Humor aby ste hladali a pointu si domyslite.

Femme Fatale (2002)

pekna zapletka, nadherna zena v hlavnej ulohe, vzrusujuci striptiz. A to je vsetko co tento film ponukol. Alespon pre mna. Z toho vsetkeho som bol mierne vedla. Isiel by som s hodnotenim hore keby nebolo toho "sna" ci ako to nazvat.

Hulk na neznámé planetě (2010)

zaujimavy pohlad na to zbesile nekontrolovatelne neznicitelne a hlavne zelene. Dost mi to pripominalo Gladiatora. Hulkus Maximus Zelenus :)

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Shrek si radsej mohol priat, aby z jeho minulosti zmizol den, ked sa rozhodlo o jeho 3. a 4. pokracovani.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

zo mna makler tusim nebude. Zaujem o dej u mna aby pohladal. Zo dva razy sa mi podarilo zaspat, sice snaha pretocit a pozriet zameskane bola, no nijako nepomohla. Jedine co ma potesilo bolo drobne cameo Charlieho Sheena. Predstava, ze hra vaznu rolu po predoslych komedialnych vytvoroch je neracionalna.

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

este viac pritiahnute za vlasy ako prvy diel. Uz sme sa ani nedockali tolko tesnych triciek. Najviac ma asi pobavila ta "zralocia ponorka" na zaciatku.

Scooby-Doo a piráti (2006)

hmmmm, napad dobry, ale prevedenie stracalo na dychu kazdou minutou. Videl som aj lepsie diely.