Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Neuveritelná blbosť. Drive sa mi páčil ale toto bolo niečo strašné. Všetci herci sa tam tvárili ako keby trpeli dva týždne zápchou alebo ja neviem o čo sa snažili tým ich výrazom. Mal som vážne pochybnosti či to vôbec dopozerám...

Zabijáci osamělých srdcí (2006)

Salma Hayek si na tej roli "vraždiacej potvory" fakt dala záležať až som sa jej začínal normálne báť. Ešte že ju ten Travolta dal na konci do poriadku. Toto je taký ten typický film po zhliadnutí ktorého má človek zlý pocit čo za "prepálených" ľudí behá po svete.

Divoši (2012)

Dvaja chlapíci ,ktorí sa delia o jednu ženu a spokojne si predávajú kvalitnú trávu avšak vtom im vbehne do úsmevu partička zlých mechikanos na čele s Beniciom Del Torom, ktorému úloha zlého mexičana sadla ako uliata. Len škoda, že sa tam vyskytujú hluché miesta a film tým stráca tempo.

Lukostřelci (2011)

Človek by ani nečakal, že sa z toho vykľuje taký podarený film. Lukostrelecký sniper, ktorý šípy krútil ako Angelina Jolie vystrelené náboje vo Wanted. A tie ťažkotonážne šípy, ktoré spilovali stromy na počkanie. By ma ani nenapadlo, že sa také dačo dá aj natočiť bez toho aby to nebolo úplne celé zle. No zase som o niečo múdrejší.

Útěk z MS-1 (2012)

Tak priblblú naháňačku, aká bola na začiatku filmu len tak hocikde nenájdete ale na moje počudovanie sa z toho nakoniec vykľul dosť obstojný film s fajn vtipnými hláškami. Fanúšika akčných filmov isto poteší len treba čo najskôr zabudnúť na ten strašný úvod.