Aha - dvaja v tom (2008) (pořad) odpad!

Tak toto by si mal pozrieť každý užívateľ CSFD aby vedel čo je na úplnom dne v žumpe z názvom Odpad!

Ajťáci (2006) (seriál)

▐ 1.séria: 65%▐ 2.séria: 70%▐ 3.séria: 85%▐ Zatiaľ bezkonkurečne najlepšia epizóda je z 3.série 04 The Speech o internete a "dievčati z buše" :)

Americký gangster (2007)

Po rokoch som si to zopakoval znovu a stále ponechávám plný počet. Je až neuveriteľné, že pri takej dlhej stopáži film neprestane nudiť.Krásna remeselná práca.

Android: Apokalypsa (2006) (TV film)

Nestálo to za tých 95 minút života o ktoré som pozeraním prišiel. Jednu hviezdu dávam len preto, že som sci-fi fanda.

Annie Hallová (1977)

Snažil som sa, fakt áno. Hodinu som sa premáhal, ale nakoniec som to zabalil. WA proste nie je moja parketa :(

Arrow (2012) (seriál)

▐1.séria: Celú sériu som sa veľmi dobre bavil a bol som milo prekvapený, že dejový vývoj nestepoval na jednom mieste ako sa to často stáva pri mnohých seriáloch, ktoré sú plánované na dlhodobé pokračovania. Všetky záhady, otázky, minulosť sú postune odhaľované (nemusíte sa obávať žiadneho blbého pocitu, že vás ťahajú za nos). Prvá séria je uzavretým príbehom a ak by aj celý seriál skončil, tak by to bolo bez pocitu, že niečo zostalo nedopovedané. A aby som nezabudol, tak o vtipnú zábavu sa postarala výborne vytvorená postava inteligentnej a zároveň "blondýnkovsky" naivnej Felicity. 85-90%▐ 2.séria: Po ôsmej epizóde končím s celým seriálom. Zdá sa mi, že sa udial presný opak toho čo som napísal k prvej sérii. Zápletky sa zaplietajú, ale V podstate stepujeme na mieste. Už ani tie vtipky s Felícity nefungujú. Hold, rozhodol som sa, že ďalej sa už nudiť nebudem.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Horor je žáner, ktorý ma zväčša necháva chladným a nudí ma. Túto sériu som zvládol asi len vďaka tomu že jednotlivé epizódy majú krátku stopáž. Pár dielov bolo fajn, pár som pretrpel a záver vyslovene sklamal. Hold, nie je to moja šálka kávy.

Atlas mraků (2012)

Pri prvom pozretí je náročne si poskladať jednotlivé príbehy do časovej následnosti, takže treba byť pripravený premýšľať, prípadne mať po ruke papier a pero na občasnú poznámku. Ale možno práve to, že sa dá stále znovu a znovu objavovať súvislosti je na tomto filme také príťažlivé. Nesmiem zabudnúť na fascinujúce premeny hercov, ktoré potrhávajú záverečné titulky.