Diplomacie (2014)

[Festival Francúzkého Filmu 2015 - Bratislava]

Bezstarostná jízda (1969)

,,Nebojej se vás. Oni se bojej toho, co pro ně znamenáte. To co reprezentujete..... je svoboda. O to tady jde. Mluvit o ní a mít ji...to jsou dvě různý věci. JE TĚŽKÝ BEJT SVOBODNEJ!“.

Pojedeme k moři (2014)

Pre mňa veľké sklamanie. Predvidateľné, nudné s množstvom zbytočnej vaty.

Deník nymfomanky (2008)

Film viac pre ženy ako pre mužov. Je to taká červená knižnica s množstvom erotických scén, ktoré sú žiaľ akési sterilné, nevydarené a nevyvolávajú tie pocity, ktoré by jeden od erotiky očakával.

Perníkový táta (2008) (seriál)

▐1.séria 85%▐ 2.séria 90%▐ 3.séria 95%▐ 4.séria 95%▐5.séria 90%

Začalo to jedné žhavé noci (2001)

Jedna hviezdička je za hudobný podmaz v záverečných cca 10 minútach, druhý za to, že mrcha je fakt sexi-mrcha. Pre mňa celkovo sklamanie:(

Arrow (2012) (seriál)

▐1.séria: Celú sériu som sa veľmi dobre bavil a bol som milo prekvapený, že dejový vývoj nestepoval na jednom mieste ako sa to často stáva pri mnohých seriáloch, ktoré sú plánované na dlhodobé pokračovania. Všetky záhady, otázky, minulosť sú postune odhaľované (nemusíte sa obávať žiadneho blbého pocitu, že vás ťahajú za nos). Prvá séria je uzavretým príbehom a ak by aj celý seriál skončil, tak by to bolo bez pocitu, že niečo zostalo nedopovedané. A aby som nezabudol, tak o vtipnú zábavu sa postarala výborne vytvorená postava inteligentnej a zároveň "blondýnkovsky" naivnej Felicity. 85-90%▐ 2.séria: Po ôsmej epizóde končím s celým seriálom. Zdá sa mi, že sa udial presný opak toho čo som napísal k prvej sérii. Zápletky sa zaplietajú, ale V podstate stepujeme na mieste. Už ani tie vtipky s Felícity nefungujú. Hold, rozhodol som sa, že ďalej sa už nudiť nebudem.

Mariachi (1992)

Už pri tejto prvotine je prítomný nezameniteľný režisérsky rukopis. S (polo)amatérskym obsadením a minimálnym rozpočtom(7000$) dokázal urobiť. maximálne 'zázraky'. Výborná kamera, strih, dávka čierneho humoru.