Oscar 2016 (2016) (pořad)

Tenkrát poprvé... Vďaka drahej polovičke som si prvý krát pozrel udelovanie Oscarov a hneď v celej/nezostrihanej dĺžke (aj keď až na druhý deň). Milo ma to prekvapilo a na rozdiel od mnohých mi vôbec nevadil afro-humor. Vzklíčilo vo mne semienko nápadu pozrieť si Oscara budúci rok v priamom prenose. Len to chce trochu väčšiu spoločnosť ;)

Vojna a mír (2016) (seriál)

Zo začiatku zaujímavé ale rýchlo to sklzlo k nude ala telenovela. Nakoniec som zvládol som len prvé tri diely.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Horor je žáner, ktorý ma zväčša necháva chladným a nudí ma. Túto sériu som zvládol asi len vďaka tomu že jednotlivé epizódy majú krátku stopáž. Pár dielov bolo fajn, pár som pretrpel a záver vyslovene sklamal. Hold, nie je to moja šálka kávy.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Po veľmi dlhej dobe seriál z "domácej" produkcie, ktorý má zaujal. Možno aj vďaka tomu, že scenáristi majú z čoho čerpať. A navyše kolorit postáv mi veľmi pripomína náš vidiek, viac ako ten český. Po prvých dvoch dieloých 4* Edit po 7.ep. druhej série: Seriál po fajn začiatku stratil dych a osciluje medzi príjemným priemerom a nudnou trápnosťou. Ale stále to považujem za najlepší seriál posledných rokov z CZ/Sk produkcie a rád ho dopozeram až do konca. 3*

Domek z karet - 31. kapitola (2015) (epizoda)

"Žádny spisovatel neodolá dobrému príbehu a žádny politik neodolá slibúm, které nemúže splnit." Frank Underwood

Malý princ (2015)

Neveril som, že sa dá Malý princ takto nádherne a citlivo sfilmovať. Postava malého dievčatka dodala príbehu novú ženskú/dievčenskú dimenziu, čo k inak mužskému svetu pritiahne aj veľa dievčenských srdiečok. Naša deväťročná bola počas filmu veselá, uplakaná a v závere štastne pokojná.

Mimoni (2015)

Sklamanie a uvedomenie si, že Mimoni fungujúci ako občasné spestrenie a odlahčenie príbehu prestávaju fungovať ak je celý príbeh vystavený len na nich. Pre mňa ukričané a chaotické, bez jedinej scény ktorá by mi utkvela v pamäti. Deti sa pri tom bavili ale od smiechu sa nepukali.

Živí mrtví - Tady není tady (2015) (epizoda)

Prvá a zdá sa, že aj jediná epizóda seriálu, ktorú mal pod palcom Williams. Myslím, že dobre urobili keď tak rozhodli. Strašná to bola nuda.

Beyond the Lights (2014)

Viac slaďárna ako dráma, ale stále ešte na hranici pozerateľnosti. Vďaka piesňam Grateful a Blackbird dávam o hviezdu viac.