Konečná (2013)

Klasický ankčnák s předvídatelmým dějem, jediný co na tom bylo opravdu zajímavý byl starej Arnold.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

I když je to jen natahování pána prstenů, tak na podívání to bohatě stačí i do kina bych na to šel. Žádné veledílo ani naprostý nesmysl. A ten poslední uník před zlejma skřetama, to mi přijde jako klasický hollywoodský konec, přece se musí natočit ještě 2 filmy.

Rocky Balboa (2006)

Na tento film jsem se bál podívat, pač jsem od toho moc nečekal. Nečekaně povedený film. Normálně bych dal 3 hvězdy, ale za to překvapení a důchodcovský věk staloneho je ta 4.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Perfektní akční film stylu 80 a 90 tých let. Parta akčních důchodců. Co víc si člověk může přát.

Mstitelé (1998) odpad!

Tomuhle nepomohl ani connery, naprostý nesmysl.

Osudové setkání (2000)

Tohle měl být poslední film Conneryho a ne ta liga trapných. Tady prostě nic nechybí ani nepřebývá. Pro mě 100%

Méďa (2012)

Perfektní komedie, ten medvěd už nemohl být lepší mamrd. Jediný co to všechno pokazilo byl ten přeslazenej konec., jinak bych dal asi 4 hvězdy.

Pacifik (2010) (seriál)

Čekal jsem něco jako bratrstvo neohrožených, takže jsem byl celkem zklamán.

Atlas mraků (2012)

Opravdu nevím co si o tom filmu mám myslet. Tolik příběhů najednou jsem těžko stravoval a hlubší myšlenka filmu byla na mě tak hluboká až mi ušla. Možná časem tohle docením...