Catwoman (2004)

Halle Berry je sexy aspoň za 5*, v pyžamu je prostě k sežrání :) Ale za triky bych někoho odstřelil, skákající catwoman chvílemi vypadala hůř než v béčkové PC hře, třeba se spidermanem se to nedá vůbec srovnávat - zvláštní efekty sotva za *. No a jelikož na komiks o superhrdince není potřeba víc, než sexy herečka a triky, zprůměrujeme to na 3* :)

Pokémon 2: Síla jednotlivce (1999)

Zkoušel to někdo hodnotit objektivně? :) Objektivně to hodí nějakých 40-50%, mezi všemožným balastem z pokemoního universa patří dvoutisícovka k lepším počinům... A subjektivně? Přihodím ještě trochu, abych naštval všechny ty odborníky, co vidí pikaču a hned dávají odpad ;) Tři a půl *

Můj soused zabiják 2 (2004)

Prvního souseda zabijáka mám fakt rád, ale tohle nešlo. Narážky i vtipy obecně jsou ty tam, děsivě přehrávající gangsteři jsou prostě nesnesitelní. Zajímavé komentáře: Tom Hardy

Finty Dicka a Jane (2005)

Pohodovka na volný večer - Jim Carrey dokázal skoro celý film zahrát bez trhavých pohybů a jeho typického šílenství a bylo to fajn. Příjemně strávený čas.

Wanted (2008)

Viz POMO a Lima :) Neskutečně efektní, tečka, nic víc. Tři a půl hvězdy.

M*A*S*H (1970)

Nechápu, jak se z nemastného neslaného skrz na skrz průměrného filmu mohl zrodit legendární seriál. Postavy neskutečně nepromyšlené, snad jen ta Margaret tu byla hezčí než v seriálu, jinak tu pro fandy MASHe není nic k vidění.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Takhle zdravě ulítlej film už jsem dlouho neviděl :) Paradoxně pobaví mnohem víc starší publikum než děti, hlavně díky množství narážek na starou dobrou filmovou klasiku, ale stojí to za to :) Prezident je Bůh, a Bob taktéž :)

International (2009)

Začíná to jako ukecané krimi, pak se to chvíli tváří jako film o špionech a končí to klasickou akční mstou. Film jako každý druhý, jen přestřelka v muzeu a konec ho zvedají lehce nad průměr: 60%.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Tak zaprvé, tohle není Stargate. V názvu může být, brána tam taky je, ale jinak je to čistokrevná Battlestar Galactica, přestříkaná do barev Antiků a US Army. To ale neznamená, že je to špatný seriál, naopak! Na rozdíl od lehce povrchních a jednoduchých původních SGček konečně od začátku ukazuje postavy jako lidi a ne jako superhrdiny. UPDATE: Ke konci první série se blížíme čím dál tím víc k původní SG, potenciál Destiny zůstává nevyužit, škoda, klesám na 3*, snad to další pokračování spraví.

Král Ralph (1991)

Osobně moc nemusím tyhle bláznivý komedie plný trapasů... Ale Ralph dokázal bejt trapnej a vtipnej zároveň, palec nahoru. Chvílema jsem se málem válel po zemi a královo rockové vystoupení za cemballem bylo prostě dokonalý. Goodman na hrad :)