Tichý život (2010)

Boris bola snádˇ prvá Nemka, ktorá sa mi páčila! Výborná talianská krimidráma s parádnou kamerou.

Angličan v New Yorku (2009)

Tento film som si stiahol len kôli tomu, aby som vedel o čom, respektíve o kom, spieva Sting vo svojej rovnako nazvanej skladbe. Tak a teraz už viem. Mimochodom, John Hurt hrá neuveriteľne. Uveril som mu aj tú starobu!

Domů na Vánoce (2010)

Taký smiech cez slzy. Nori sa s tým fakt neserú!

Bůh masakru (2011)

Polanski je späť v hre! Debata o hajzlových splachovátkach nemala chybu. Waltz v tomto filme nemusel ani hubu otvárať, kľudne by vystačili tie gestá a držky, ktoré hádzal. '' I was born alone I die alone. Who wants a little Scotch? '' Bu ha haaaaaaa!!!

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011) odpad!

Toto bol len slabučký, a navyše trápny, odvar masakru na Columbinskej stredne škole a s lukom a šípmy. To by vôbec nemuselo byť zlé, keby som nejakým spôsobom aspoň vytušil, prečo a ako sa stalo z Kevina monštrum. Takto mi to prišlo iba, že ho vyvrhla ako Satana, ktorý sa až prehnane choval ako blbec!

Neklid (2011)

Ježišmarjáááá, ten Eunuch bol neuveriteľne suchý! To si mala koho vybrať za boyfrienda... No, Eunuch mal svojho ducha Hiroshiho, Hiroshi mal Nagasakiho, dozvedel som sa, že môj vták rozhodne nie je vodný vták, všetci v tomto filme boli sorry a jediný Neklidný som bol ja, pretože som sa nevedel dočkať konca, ako som skapínal od nudy!

The Night Watch (2011) (TV film)

Vynikajúca vzťahová dráma. Vojna je tam len ako kulisa. Nečakajte nejaké ratatata a tak, hoci tam občas drbne bomba, ale aj to len preto, aby jedna z hlavných postáv (Kay ) mala čo robiť, pretože je sanitárkou. Dobre sa mi na to dívalo už aj kvôli vymakaným efektom. Tak napríklad, všimnite si, prosím vás, kedˇ bude padať Vivian dolu zo schodov ( oni tú scénku dajú asi tri razy, takže sa to nedá prehliadnuť ), že je to vlastne chlap. Pozorne pozorujte xicht a uvidíte, že to nejaký namakaný džudista robí frajera kotúlaním sa zo schodov. A potom som ešte nemohol z jednej ukrutnej scénky, kedˇ akože ne- ná- padne padne ruka v base z postele. Buhahááááááá! A úsmevy vo vlaku, na konci filmu, tiež nemali chybu!

1984 (1984)

Kedˇ môj housemate zvolil tento film na nedeľný večerný filmový klub, netušil som, že to bude film, po ktorého zhliadnutí zostanem zosraný! Uff... Je to desivý film s veľmi ťažkou atmosférou, v ktorom si museli všetci dávať bacha , aby ich niekto nenabonzoval. Pripomenulo mi to staré komančovské časy a ešte i tá muzika znela ako ruská hymna ! Idem sa vrhnúť na knihu!

Zajatkyně (2000)

Takže takto: chlapík (mne nesympatický kokot s veľa peniazmi) v bielych ponožkách (namiesto toho, aby si poriadne zamrdal, tak sa len frotérsky otiera a hned ejakuluje) pobehuje, sliedi, špehuje, vyzvedá a má idiotské otázky, zatiaľ čo jeho holka je v pohode, ale kedˇ začne spievať, tak spieva ako chlap po troch ťažkých dňoch chlastania. Dlhá, nudná intelkutálna sračka- vedˇ áno, bola koniec koncov od Marcela Prousta !

Odraz (2011)

Tak si nemôžem pomôcť, ale kedˇ príde Susan do bytu Hansa (1h 12m 50s ) a nájde mladú na balkone a po tom, čo ju sotí vedľa neho na gauč, si ide zapáliť cigu. V 1h 13ma 19s po tom, čo si utrie zaslzené oko, urobí rukou také gesto, že som sa skoro zdrbal z kresla na zem! Ono to gesto sa dá očakávať, ale tak vymakane.... no skoro ma jeblo tu od smiechu! Musel som si to pustiť ešte niekoľko krát po sebe! No a ešte grandpa v helme nemal chybu na konci! I napriek pár do očí bijúcich hovadinám, ma to bavilo. Oddychofka k pivu, v sobotu večer, ak nikam nevyrážate.