Karate Kid (2010) odpad!

táhni vopičáku!

Kniha přežití (2010)

Jeden z nejintenzivnějších filmových zážitků. A dle zdejších názorů se nedivím, proč se přestalo točit chytré sci-fi. Začíná to být totiž jako humanitární pomoc v Africe a dále přemýšlejte sami..

Na hraně temnoty (2010)

kulku pro každého, co tu dal méně tež 4stars. Čistokrevná detektivka s osobní motivací a čim víc jdete s Gibsonem do hloubky Americké žumpy, tím víc si přejete všechny postřílet... Chválím Mela za parádního poldu, žádný supergunhero, ale člověk! A když si na závěr bigbos nechtěně lokne svého HuHukoktejlu, tleskal jsem a řval DOBŘE TI TAK!

Počátek (2010)

Chytrých filmů ubývá a Nolan vystrkuje růžky. Chytré sci-fi vymřelo a Nolan vystkruje hlavu. Silný příběh, návykový soundtrack, neokoukatelnost a Nolan přebírá žezlo pánů Kubricka, Ridleyho Scotta a Spielberg? Ten si vždy přál natočit takový film.

Predátoři (2010) odpad!

lobotomie total! Když se zrovna nekopíruje Predator, jen se blbě kecá, co kecá, tam jim padaj hovna z huby! Hoši sou fakt velký drsňáci, to se pozná na první pohled, hlavně finále Brodyho:)))už se nedivim, že Arnold odmítl cameo. A to sem si stěžoval na AVP2. Tohle je urážka typu Terminator Salvation a to přijde Conan a Total Recall. děte už do pr..

Robin Hood (2010)

Toto nemohl natočit R. Scott, nevěřim. Utahané historické cosi mi spíše připomíná sestřihaný seriál a i ten by stál za prd.

Saw 3D (2010) odpad!

řekněte upřímně, pro koho tohle sakra točí?!?