Chappie (2015) odpad!

Blomkamp vyrobil své první hovno a my do něj nadšeně šlápli. Tu náhle přitančí retardovaná šmoulinka se svým ninjou (čekal jsem, že je zastřelí na začátku filmu, že dostali pouze štěk, prostě vtip a poté se začnem věnovat skutečnému příběhu) no a tato průjmovitá dvojice, tento nechutný incestní pár nám to hovno ještě rozmázne do ksichtu! Díky!

Jupiter vychází (2015)

Proč je divák zklamán? V poslední pětiletce se vyvinul nový tip filmu, pro zombie lobotomistické, nemyslící selfížrouty, Žijeme v pozérské, povrchní době a ta produkuje i přesně takové filmy. Člověk mozkový, vkusový, ambice hladový, se těší. Těší se, jak do světa biografu vstoupí Besson, Scott nebo sourozenci W a opět přepíší dějiny, nebo aspoň ukáží, proč jsou na špičce a že to není náhoda. Místo toho jsme však svědky jejich zvolání: Héééj, my tyhle jednoduchý hovna umíme točit takýýý, to je prííma. Takže vám moc děkuji, díky vaším lemplovským, odfláknutým IneedyourMoney filmečkům/blbečkům, opět navštěvuji antikvariáty a za pakatel pořizuji knížky, ságy, classic a po večer si čtu, snad ještě někde seženu Kulhánkovo Divocí a Zlí a snad to žádný leplovský, líný kokot nezfilmuje!

Jurský svět (2015) odpad!

Rozdíl mezi kýblem sraček a Jurassic World je..kýbl. Boom efekt, dino - gurmánství, fascinujcí dobrodružství a napětí, přesně tomu se tvůrci záměrně vyhnuli a připravili pro nás předražené, kreténské a především zbytečné NIC!

Kung Fury (2015)

Zažil jsem opravdu špatný den. V práci dřina, poctivá, plán plníme ale to není žádná novinka. Cestou domů se mi rozsype motor, oprava Sierry, teď! Když nemaj náhradní díly ani na žiguly! No nic, synka vyzvedám z Pionýra pěškobusem, aspoň máme po cestě Korunu, teplá klobása, křen a pivo. Ale náladu mi to nezvedne. To auto bude žrát balík a tý práce, to sem dovézt až z Rakouska. V baráku potkávám souseda, vždycky něco má. ,,Hele, sousede, ten Rocky IV byl jen do půlky, pak zrnidlo a zbytek Policejní Akademie, to už známe nazpaměť a hlas toho Hejmy nic moc, zdá se mi že nestíhá, občas si domejšlí...,, Soused se usmívá a podává mi černou kazetu:,, Sem ti říkal, že si máš počkat, soudruhu. Áleee! Tohle! To je jiný zboží, horký!,, ..otáčim kazetu na stranu s jmenovkou a čtu název Kung Fury, poděkuju, usměju se a začínám se těšit. Synka do pokojíčku, ať si lepí ty svoje parníčky. Zapínám telku Grundig! Půlku ročního platu a to stálo, ale ty komančský tesly nemůžu ani vidět! Ještě video, Play, sedárna a jsem nalákanej jak moucha, to asi bude Bruce Lee nebo Šaulin, ten byl dobrej, no už znělka...hele nějakej fízl..gangy, dobrá muzika...začíná to dobře.......

Marťan (2015) odpad!

Tak takto ne! Totálně minimalistický Scott se třemi geniálními záběry a pak rutina sahající k výrazu WTF? Matt Damon po skvělém výkonu ve filmu Team America nic nepředvedl a v tom pokračuje i zde... V tomto filmu mě Damon přímo sere! Přežvykuje, pomlaskává si a když má zahrát, nahodí pedofilní úsměv (že by zahrál roky izolace, samoty či boj o holý život? Matt nemá talent ani zahrát ztracený kufr na nádraží)... Struktura filmu, kdy si na Marsu vypěstujem brambory z hoven, trochu se projedem a pak nás vezmou zpět domů... Opět jsem jediný, kdo to nesežral, komu se to zdá málo, ne-li primitivní film. Ztracen ve Vesmíru, Rudá Planete, nebo Trosečník...ale toto již nikdy!

Osm hrozných (2015)

Neúprosná délka filmu je pro česká nepohodlná kina neúprosná. Příběh se dá odvyprávět pár větama, úvodní titulek: toto je xx film od Tarantíta, mě už začíná srát! NO A CO? Nemám moc slov pro chválu, jelikož jsem neviděl nic nového či převratného. Viděl jsem jen další film od Tarantina, kdy jméno je více než dílo od časů Jackie Brown. A to je to smutné, jak to lidi žerou. Leč v současné filmařině zelených pláten a superkostýmů je to dobrá volba.

Poltergeist (2015)

z kultovního hororu uděláme rodinnou podívanou...Ale proč? Nechápu to. Efekty, herci, volnost tvorby, vše tu je a může být ještě víc a my..MY diváci dostanem nešťastně neosobní film...i Harry Potter měl větší horor koule! Velká škoda! Filmařská ostuda!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Filmařina jak má být, tedy v mašinérii krok zpět. Alejandro připomněl hercům, že si ty prachy a slávu musí zasloužit a oni plakali. Leč méďá by kohokoliv (a ještě to je medvědice bránící své bejby) rozsápal za pár vteřin. Mě přišlo prostě debilní koukat na fight s medvědem skoro 5 minut. Takže touha přenést reálnost je v tomto kontra do očí bijcí. Není to nejlepší film všech age, rozhodně nejlepší film současnosti a rád si dám repete.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Když aktéři otevřou hubu a zahlásají Epic Shit, je to peklo to vám povím. Ale to je dnes v módě, nejen ve filmu, že milé děti ;) A akce? Safrlé AKCE! Kéž by Postradatelní měli alespoň bobánek týmového ducha, co tým Vina Diesela, opravdová rodina. Kéž by (zatačuji slzu) Kéž by Terminator Genisys točil J.Wan, jeho akční scény a především posledních 40 minut, nemá prostě konkurenci! Toto je ikonou akce a lobotomie v symbioze, vše funguje až překvapivě a smekám. Rozlučka s Walkerem je na místě, s citem, správná!

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Kmotr a leader genereace zbytečných zoufalců nás opět sráží na kolena. Neuvěřitelné, stejně jako jako posledních 8 let, kdy se z hudby stala samoúčelná erekce a tato opice je vrcholný ejakulát, doslova!