Green Lantern (2011)

Jo, Green Lantern. Moje první setkání s ním a těšil jsem se na něj už dlouho. Klasickej komiksovej nářez kde se přehání všechno co jde, ale podle mého gusta. Film se mi fakt líbil a dloufám, že bude další díl.

V ulicích New Jersey (1995)

Docela dobrý, jenom nechápu proč to dělali. Doufal jsem,že to tak skončí a skončilo:-)

TRON: Legacy 3D (2010)

První co bych zmínil je naprosto dokonalý elektronický(jak kdy) nářez v soundtracky, písničky velice dobře podchycovali celé grafické zpracovaní a barevnou nadrženost celého příběhu. Moc se mi líbil popis ISOa, stvoření Clua a opravdu vychytané efekty, který museli dát sakra zabrat. Ačkoliv jsem neviděl díl předtim, přišlo mi, že je tam dost odkazů na film TRON. Příběh se mi ani zmiňovat nechce, do půlky to šlo a pak u mě osobně šlo spíš na to jak to bylo pojatý. Ale neříkám, že jsem se náramně nebavil:-)4*

Pink Floyd: The Wall (1982)

Jak už tady párkrát zaznělo: Je to skvělý film k Soundtracku. Pinky jsem začal poslouchat asi před rokem a samozřejmě právě albem The Wall. Výborný plný odporu proti tomuto pseudosystému celého světa a jedním uvězněným chlapcem. Přesně to vystihlo náladu The Wall. ***All in all you were all just bricks in the wall*** Je to tak.

Máma XXXL (2008) (TV film)

Lidi někde nemají co jíst, ale film o nich nikdo nenatočí. Nějaká morbidně tučná američanka se od svých 5 let rve všim co najde jako hovado a bum je z toho celovečerák jak vyšitej. Fuj vodporná ženská a ještě z ní dělaj chudáčka, že za to nemůže ona, ale její životní příběh. Když nebliju z toho filmu tak z tý ženský. A mužou bejt rádi za tu jednu *, kterou jim dávám za to, že s tou ,, Mámou XXXL" mohli nakrmit celou Africkou osadu.

Den poté (1983) (TV film)

Vlákna(1984) vyšli jako kopie Dnu Poté(1983), ale přišli mě o dost lepší, realističtější, bylo tam znát víc otrpení. Neřikám že v Dnu Poté nebyli scény plný emocí, ale Vlákna byli více pesimičtější ve všechno ohledech a také se mi na nich moc líbilo jak to bylo komentovaný fakty o Nukleárních zbraních a následcích. U tohohle filmu mě zarazilo(nebo překvapilo), že naprosto zapoměli na tzv. Nukleární zimu, která mě ve filmu docela scházela. Určitý optimismus byl i v tom, že skoro všichni měli docela dost jídla. Proto dávám jenom 4*

Truman Show (1998)

Film, který ze mě udělal paranoika. Výborný film s výborným hercem v hlavní roli, který je i hercem ve své vlastní show. Truman Show mě zachvátila už jen proto, že to byl první film, který jsem viděl s Jim Carreyem kde si nedělal ze všeho prdel. Naprosto jsem se vžil s hlavní postavou. Nemá každej z nás svojí velkou reality show?:-)

Tvoje, moje a naše (2005)

Jako musim uznat, že jsou i horší filmy. Ačkoliv se to nezdá, tak ten film chvílema je i koukatelný. Jasný, v každém správném béčku je pasáž, kde bych si neradši ukousal tuku a hodil ji po televizi, ale tak to prostě je a nikdo s tim nic neudělá:-))

Tropická bouře (2008)

Jako musim říct že to byla naprostá chujovinam ale nehorázně jsem se tlemil:-D Ben Stiller je vážně blbec:-D

Vítejte v KLDR! (2008)

Docela zajímavý pohled na totalitu, občas z toho šel až strach. Nesmí chodit jinam než jim je dovoleno. Všude tajná policie. Odposlouchavaný pokoje-na to bych asi neměl žaludek.