Kuky se vrací (2010)

Příjemný staroSvěrácký humor (- No to nedopadne. - Ale ono to nějak dopadne, ale hlavně aby to nedopadlo blbě.). Možná trochu jednodušší příběh, ale pro děcka myslím ideální, a dospělí si tam svoje taky najdou. Jen bych od Svěráka čekal víc. - 70 %

Úlovek (2009) (seriál)

1.epizoda: 4*, 2.epizoda: 3*, 3.epizoda: 2*, 4.epizoda: 1*. Výsledek: 2* a 1/2. Z dobové mafiánčiny do srdcebolu.

Legenda 17 (2013)

Překvapivě neruský film. Takže pozitivum.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Rozhodně lepší, než nevyrovnaná Sněhurka a Lovec. Ač teda rozhodnutí obsadit do role, která by spíš sedla 30-ti leté holčině Matku Jolie nepochopím. Obzvlášť ze začátku - v pozici naivní zamilované hrdličky - působila 40-ti letá Jolie dost nepatřičně. O pozdějším mateřském pudu ale už nemusíme pochybovat.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Příliš chtěné. Cynická feel-good oddechovka se nevyskytuje (to je jen zbožné přání), zato uslzené, těžkopádné romance je to plné. V podstatě se jen hledá důvod, proč brečet. Některé scény navíc nefungují tak, jak by si tvůrci přály. Dobrý pocit z těch pár vtipných a odlehčujících scén bohužel naprosto přebije ta vyděračská tragédie. A konec... chjo. Takže holky jděte do kina!

Sabotáž (2014)

Místy i trochu blbé béčko. Že tam hraje Arnie pro mě nic neznamená a nic to na tom nezmění.

Příběh kmotra (2013)

Něco mezi Příběhy 1. oddělení a Českým stoletím z 80./90.let.

Něžné vlny (2013)

Vyprávěj v 96 minutách. Aneb jak bylo za normalizace všechno fajn, sluníčko svítilo žlutěji, pivo chutnalo líp a bylo levnější, práce bylo dost, a i ty disidenty to taky vlastně tehdy bavilo.

Grandhotel Budapešť (2014)

Tak nějak povinné 4*, i když to kdoví jaká třída zase není (ale Anderson je prostě Anderson), tzn. osobitý rukopis, feel good, vtip, slovní hříčky, milé detaily a Fiennes a Dafoe a Norton a Murray a Keitel a ...